Haftanın Filmi
Adderall online payday loans

7. hafta
Ay Işığı - Moonlight
Parçalanmış - Split

Sessiz Tepe: Karabasan 3D – Silent Hill: Revelation 3D

Gönderen , Tarih Kas.08, 2012, Kategori **

“Sessiz Tepe Karabasan 3D/ Silent Hill Revelation 3D”

SİNOPSİS

Play Station’ın en çok satan oyunlarından biri olan Sessiz Tepe’nin beyazperde uyarlamasının devam filmi olan Sessiz Tepe: Karabasan 3D olarak karşımıza geliyor. Heather Mason ve babası hep karşılarına çıkan tehlikeli güçlerden kaçarak yaşıyorlardı. Heather, hiçbir zaman kaçak yaşama sebeplerini ve karşılaştıkları tehlikeleri anlamamıştır. Onsekizinci doğum gününde gördüğü korkunç rüyalar ve babasının ortadan kaybolması sonucu, aslında sandığı insan olmadığını öğrenir. Bu gerçek onu sonsuza dek hapsetmek isteyen dehşet dolu bir dünyaya sürükler ve sonunda tek bir soru ile karşı karşıya kalır, bu dünyadan kaçabilme şansı var mıdır?

Sessiz Tepe’nin Valtiel Düzeni, Güneş Halesi, Metatron Mührü etrafındaki karmaşık mitsel yapısı, din ve fanatizmin nasıl yozlaşabileceği ve gerçek inancın aslında inançsızlık olduğu gibi büyük temaları keşfetmemizi sağlıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Sean Bean (LORD OF THE RINGS, GAME OF THRONES), Carrie-Anne Moss (MATRIX, DISTURBIA), Malcolm McDowell (A CLOCKWORK ORANGE, THE ARTIST) , Deborah Kara Unger (THE GAME, 88 MINUTES, THE SAMARITAN), ve Radha Mitchell’ın (MAN ON FIRE, THE CRAZIES) yanı sıra, sinema dünyasının yeni yüzlerinden Adelaide Clemens (X-MEN ORIGINS: WOLVERINE, THE GREAT GATSBY ve NO ONE LIVES) ile Kit Harington (GAME OF THRONES) yer alıyor.

KÜNYE

Tür: Korku/Gerilim
Dil: İngilizce
Yönetmen: Michael J. Bassett
Senaryo: Michael J. Bassett
Görüntü Yönetmeni: Maxime Alexandre
Oyuncular: Adelaide Clemens, Sean Bean, Radha Mitchell, Carrie-Anne Moss, Kit Harington, Malcolm McDowell, Deborah Kara Unger
Vizyon Tarihi: 9 Kasım 2012
Süre: 94 dk.

:, , , , ,
Bu yazı için yorum yapılmamış...

Bir şey mi aradınız?

Sitede arama yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Hala aradığınızı bulamadınız mı? Yorum yazın ya da bizimle iletişime geçin!

Kardeş sitelerimiz...