Haftanın Filmi
Adderall online payday loans

08. hafta
Gizli Sayılar - Hidden Figures
Paterson
Resident Evil: Son Bölüm - Resident Evil: The Final Chapter
Karlar Kraliçesi 3: Ateş ve Buz - The Snow Queen 3: Fire and Ice
Cereyan

Sevimli Kahraman – Outback

Gönderen , Tarih Nis.19, 2012, Kategori **

SEVİMLİ KAHRAMAN / OUTBACK

Ünlü animasyon yönetmenlerinden KYUNGHO LEE’nin yönettiği “SEVİMLİ KAHRAMAN / OUTBACK”, çocuklara 23 Nisan hediyesi olacak komik ve heyecan dolu bir animasyon. Albino koala JOHNNY ve arkadaşlarının komik maceralarını anlatan film 20 Nisan’da izleyenlerle buluşuyor, Filmin müzikleri ise bol ödüllü bir kompozitör, müzik yapımcısı ve söz yazarı olan Michael Yezerski’ye ait.

KONU
SEVİMLİ KAHRAMAN, albino koala JOHNNY’nin komik maceralarını anlatan bir hikaye. Albino olduğu için toplum tarafından dışlanıyor ve karnavalın ucube göstericisine dönüşüyor.
Kaderin cilvesidir ki, Johnny birden gerçek bir kahramana dönüşüyor; diğer Outback’liler ona yardım ediyor ve evlerini elinden alan kötü bir timsah olan Bog’a karşı onun yanında oluyorlar. Johnny bu durum içerisinde kendini ortaya koyup, GERÇEK BİR KAHRAMAN olmak zorundadır artık.
Ender görülen albino bir koala, Johnny, kendi çevresinde alay edilip, hor görülmüş. Sırf tüyleri farklı renkte olduğu için ona ucube muamelesi yapıyorlar. Umutsuz halde kendini beğendirmeye çalışırken Hamish (hızlı konuşan bir Tazmanya Şeytanı, yetenek avcısı olarak çalışıyor) ve Higgens (maymun kader arkadaşı, elinde kamerası olan bir dahi, Outback’in beraber gittiği gezici karnavaldaki ucube şovun gözdesi) ile yollara vuruyor kendisini.

Garip görünümü yüzünden kalabalıkların sevgilisi olsa da, Johnny daha anlamlı bir şeyin peşinde. Asıl olarak ne istediğini, Crocodile Dundee gibi bir maceracı olan “The Wild Bushman,”i gördüğünde anlıyor; karnavalın en büyük sirk çadırında kahraman vari hareketleri ve vurucu tanıtımı “Gerçek Bir Kahraman Asla Vazgeçmez”i gören Johhny de bir kahraman olmak ister!
Johnny, Hamish ve Higgens Outback’e giden bir karnaval kamyonunun arkasından düştüklerinde kader ağlarını örer. Kaybolmuşlardır ve karnavalın bir sonraki durağı Precipice Lake’e yürüyerek yetişmek zorunda kalırlar. Uzun yürüyüşleri sırasında Johnny kazara dik bir vadiden aşağı yuvarlanır ve bilmeyerek de olsa bir grup hayvanı bir kuyudaki su deliğindeki hayvanları vahşi dingo köpeklerinin pençesinden kurtarmış olur.
Yönetmen: KYUNGHO LEE
Senaryo: SCOTT CLEVENGER, TIM PETERNEL ve CHRIS DENK
Müzik: MICHAEL YEZERSKI
Süre: 85 dk.
İthalat: Fida Film
Dağıtım: Tiglon

:,
Bu yazı için yorum yapılmamış...

Bir şey mi aradınız?

Sitede arama yapmak için aşağıdaki formu kullanınız.

Hala aradığınızı bulamadınız mı? Yorum yazın ya da bizimle iletişime geçin!

Kardeş sitelerimiz...