Ölümcül Makineler – Mortal Engines

UNIVERSAL PICTURES VE MRC SUNAR

ÖLÜMCÜL MAKİNELER

SCHOLASTIC ENTERTAINMENT
SILVERTONGUE FILMS VE
PERFECT WORLD PICTURES
İŞBİRLİĞİYLE

BİR WINGNUT FILMS YAPIMI

YAPIM BİLGİSİ: Medeniyetin bir felaketle yok olmasından yüzyıllar sonra Hester Shaw (HERA HILMAR) adında gizemli bir genç kadın, artık tekerlekler üstünde dev bir avcı kent olan Londra’yı, yoluna çıkan her şeyi yiyip bitirmekten alıkoyabilecek tek kişi olarak ortaya çıkar.
Hester, Londra’dan atılan Tom Natsworthy (ROBERT SHEEHAN) ile üstüne ödül konmuş tehlikeli bir kanun kaçağı olan Anna Fang (JIHAE) ile güçlerini birleştirir.
Universal Pictures ve MRC sunar: Ölümcül Makineler şaşırtıcı, yeni bir epik macera. Yönetmeni Oscar ödüllü görsel efektler sanatçısı CHRISTIAN RIVERS (King Kong), uyarlanan ödüllü kitap serisinin yazarı PHILIP REEVE. Rivers’a The Hobbit ve The Lord of the Rings üçlemelerinin üç Oscar ödüllü yapımcıları FRAN WALSH, PHILIPPA BOYENS ve senaryo yazarı PETER JACKSON eşlik ediyor.
Görsel efektler, KEN MCGAUGH, KEVIN ANDREW SMITH, LUKE MILLAR ve DENNIS YOO’nun yönetimindeki Weta Digital ekibi tarafından yaratılmış. Filmin yapımcıları ZANE WEINER (The Hobbit üçlemesi), AMANDA WALKER (The Hobbit üçlemesi), DEBORAH FORTE (Goosebumps), Walsh ve Jackson. Filmin idari yapımcıları KEN KAMINS (The Hobbit üçlemesi) ve Boyens.
The Hobbit and The Lord of the Rings üçlemelerinde rol alan Jackson, sorgulanabilir bir gelecek vizyonu olan, güçlü bir Londralı olan Thaddeus Valentine rolünü üstleniyor. Okumaya devam et “Ölümcül Makineler – Mortal Engines”