Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 – The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2

Sunswept Entertainment işbirliği ile
ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2

SİNOPSİS

Her bir dakika bu ana varmak içindi.
Alacakaranlık Efsanesi’nin çok büyük merakla beklenen, Oscarlı yönetmen Bill Condon tarafından yönetilen ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2, milyonları büyüleyen bu romantic destanın tüm sırlarını ve gizemini açıklığa kavuşturuyor.

ALACAKARANLIK EFSANESİ: ŞAFAK VAKTİ BÖLÜM 2’de Bella (Kristen Stewart) dönüşüm geçirmiş halde gözlerini acar – o artık bir anne ve sonunda…bir vampirdir. Eşi Edward (Robert Pattinson) onun güzelliği, hızı, alışılmadık otokontrolü karşısında adeta büyülenmiştir. Yeniden doğan Bella kendisini hiç daha canlı hissetmemiştir ve en iyi arkadaşı Jacob Black (Taylor Lautner), Bella ve Edward’ın sıradışı kızları Renesmee (Mackenzie Foy) ile mühürlenmiştir. Bu kadar az rastlanır bir türün aileye katılımı onları güçlendirse de, bir süre sonra hepsini tehlikeye atabilecek güçleri ateşlendirmiş olur.

Alacakaranlık, Alacakaranlık Efsanesi, Alacakaranlık Efsanesi: Yeni Ay, Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma ve Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1’i karşımıza getiren mücadele, romantizm, tutku, gizem ve aksiyonun daha da fazlasıyla Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1, tüm dünyaca sevilen bu aşk, aile, cesaret, güç ve kader masalını bir sonuca bağlıyor. Stephenie Meyer’ın çok satan kitap serisinden yola çıkarak romanlar ve film gelişmiş bir kültürel fenomeni oluşturuyor ve her bölümü sabırsızca bekleyen, çok sadık ve dünya çapında bir hayran kitlesi tarafından takip ediliyor.

İki bölümlük adaptasyonun 2.bölümü olan Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 1’in yönetmeni Bill Condon; Stephenie Meyer’ın Breaking Dawn romanından uyarlanan senaryosu ise Melissa Rosenberg’e ait. Kristen Stewart, Robert Pattinson Taylor Lautner yine başroldeler. Okumaya devam et “Alacakaranlık Efsanesi: Şafak Vakti Bölüm 2 – The Twilight Saga: Breaking Dawn Part 2”