Son Macera – Going in Style

SON MACERA
“Going In Style”

Oscar ödüllü oyuncular Morgan Freeman (“Million Dollar Baby”), Michael Caine (“The Cider House Rules”, “Hannah and Her Sisters”) ve Alan Arkin (“Little Miss Sunshine”), Zach Braff’in yönettiği komedi filmi “Going in Style/Son Macera”da emeklilik maaşları kurumsal bir zaiyata dönüşünce hayatlarında ilk kez doğru yoldan sapmaya karar veren eski dostlar Willie, Joe ve Albert’ı canlandırıyorlar.
Faturaları ödeme ve sevdiklerinin beklentilerini karşılama gayreti içindeki üçlü, emeklilik maaşlarına el koyan bankayı soymak için cüretkar bir hamleye kalkışarak her şeyi riske atıyorlar.
İki kez Oscar adayı Ann-Margret (“Tommy”, “Carnal Knowledge”), Joey King (“The Conjuring”, “Wish I Was Here”), John Ortiz (“Kong: Skull Island”), Peter Serafinowicz (“Guardians of the Galaxy”) ve Kenan Thompson’ın (“Saturday Night Live”) yanı sıra, Oscar adayı Matt Dillon (“Crash”) ve Christopher Lloyd (“Back to the Future” üçlemesi) da filmde rol alan diğer önemli oyuncular.
Zach Braff (“Garden State”, “Wish I Was Here”) filmi Oscar adayı Theodore Melfi’nin (“Hidden Figures”, “St. Vincent”) senaryosuna dayanarak yönetti.
“Going in Style/Son Macera”nın yapımcılığını Donald De Line (“The Italian Job”), yönetici yapımcılığını ise Toby Emmerich, Samuel J. Brown, Michael Disco, Andrew Haas, Jonathan McCoy, Tony Bill (1979 filmi “Going in Style”ın yapımcısı) ve Bruce Berman gerçekleştirdi. Okumaya devam et “Son Macera – Going in Style”