Troller – Trolls

 Troller / Trolls

Shrek’in yaratıcıları ve DreamWorks Animation’dan TROLLER, bazılarının mutluluğu bulabilmek için ne kadar uzağa gidebileceğini anlatan zekice, komik ve riayetsiz hikayesi.  Film seyircilerini,  rengarenk ve harika bir dünyaya sahip, aşırı iyimser, ağızlarında sürekli bir şarkı, her adımlarında dans olan Trollerin ve aşırı kötümser, sadece midelerinde bir Troll varsa mutlu olabilecek Bergenlerin dünyasına seyahate çıkarıyor. Bergenlerin Troll Kasabasını istilasından sonra, bu güne kadar doğmuş en mutlu Troll Poppy(Anna Kendrick), aşırı dikkatli ve umutsuz Branch (Justin Timberlake) ile arkadaşlarını kurtarmak için bir yolculuğa çıkar. İkili eğer birbirlerine tahammül edebilmeyi başarırlarsa, görevleri macera dolu olacak.
MUTLU OLDUĞUNUZ YERİ BULUN
TROLLER, unutulmayan karakterler, müzik, mizah, macera ve renkler ile zengin dünyası ile gençlerin ilgisini çekerken, aynı zamanda mutluluğu arama yolculuğu teması ile yetişkinlere de hitap ediyor.
Sürekli şarkı söyleyen, dans eden ve kucaklaşan Troller ile dolu olan mutluluk dünyası gerçekten de filmin her karesine ilham veriyor. TROLLER, başkalarına ve en önemlisi kendimize olan davranışlarımıza keşfe çıkıyor. Filmin duygu dolu mesajı, mutluluğun paylaştıkça çoğalan bulaşıcı bir güç olduğunu anlatıyor.
Film yapımcıları önceki Troll hikayelerini sahiplendiklerine dikkat çekiyor. “Bu yaratıkların aslında korkunç çirkin olmaları ancak zamanla tatlı çirkinliğe evrilmeleri bizi büyüledi.” diyor Mitchell. “1970lerde mutluluğun bir sembolü haline geldiler.” Okumaya devam et “Troller – Trolls”