Jack Reacher: Asla Geri Dönme – Jack Reacher: Never Go Back

JACK REACHER:
ASLA GERİ DÖNME

Jack Reacher (Tom Cruise) merakla beklenen devam filmi JACK REACHER: ASLA GERİ
DÖNME’de kendine özgü adaletiyle geri dönüyor. Film, Reacher’ın komutasındaki aktif görev subaylarının öldürülmesi hakkındaki gerçeği ortaya çıkarma yarışını konu alıyor. Film, yazar Lee Child’ın dünya çapında 100 milyon satışa ulaşan, çok satan Jack Reacher dizisinin 18. Romanı Jack Reacher: Asla Geri Dönme kitabına dayanıyor.
Seçkin bir askeri polis biriminin komutasından istifa ettikten yıllar sonra göçebe, Yanlış düzeltici Reacher arkadaşı ve halefi Binbaşı Susan Turner (Cobie Smulders) Casuslukla suçlandığında bıraktığı hayata geri dönecektir. Reacher’a, masumiyetini kanıtlamak ve eski askerlerinin öldürülmesinin ardındaki gerçek suçluları ortaya çıkarmaktan asla vazgeçmeyecektir.
Paramount Pictures ve Skydance Sunar bir Tom Cruise Yapımı. Bir Edward Zwick Filmi. Sorumlu Yapımcılar Paula Wagner, Herb W. Gains, David Ellison ve Dana Goldberg. Yapımcılar Tom Cruise, Don Granger, Christopher McQuarrie. Lee Child’ın “Never Go Back” adlı kitabına dayanmaktadır. Senaryo Richard Wenk ve Edward Zwick & Marshall Herskovitz. Yönetmen Edward Zwick. Okumaya devam et “Jack Reacher: Asla Geri Dönme – Jack Reacher: Never Go Back”