Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı – Ouija: Origin of Evil

Ölüm Alfabesi
Kötülüğün Başlangıcı

Hiçbir zaman sadece bir oyun değildi.
Bu Cadılar Bayramı’nda izleyicileri tekrar ruh çağırma tahtasına davet eden Platinum Dunes ve Blumhouse’dan Universal Pictures’ın Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı filmi, 2014 yılının bir numarayla açılış yapan hit filminin devamında dehşet verici yeni bir hikaye anlatıyor.
1967’de Los Angeles’ta bekar bir anne olan Alice Zander (ELIZABETH REASER – Twilight serisi) sahte ruh çağırma işini desteklemek ve bilmeden evine benzersiz bir kötülüğü davet eden yeni bir numara ekler. Merhametsiz ruh küçük kızı Doris’i (LULU WILSON – Deliver Us from Evil) ele geçirdiğinde bu küçük aile, kızı kurtarmak ve kendisini ele geçireni öbür tarafa geri göndermek için akla gelmez korkularla yüzleşir.
Kocasının ölümünden bir buçuk yıl kadar sonra, finansal olarak çıkmazda olan Alice, kendini 15 yaşındaki kızı Paulina (“Lina”) (ANNALISE BASSO – Oculus) ile 9 yaşındaki Doris’i tek başına yetiştirirken bulur.
Ödenmeyen faturaların artmasıyla birlikte Alice, numarasını süslemek ve müşterilerinin dikkatini çekmek için bir ruh çağırma tahtası satın alır. Ama oyunu evine getirdiği anda garip şeyler olmaya başlar; açıklanamayan sesler, gündüz kabusları ve en rahatsız edici olan da Doris’in babası da dahil olmak üzere ölülerle iletişim kurmaya başlamasıdır. Okumaya devam et “Ölüm Alfabesi: Kötülüğün Başlangıcı – Ouija: Origin of Evil”