Hesaplaşma – The Accountant

HESAPLAŞMA
“The Accountant”

28 Ekim’de Sinemalarda.

Oscar ödüllü Ben Affleck (“Argo”,“Batman v Superman: Dawn of Justice”), Gavin O’Connor imzalı (“Miracle”, “Pride and Glory”, “Warrior”)“The Accountant/Hesaplaşma”nın başrolünde yer alıyor.

Christian Wolff (Affleck) sayıları insanlardan daha fazla seven bir matematik dahisidir.  Küçük bir kasabada bir yeminli mali müşavirlik ofisi kisvesi altında, dünyanın en tehlikeli örgütlerinden bazılarının serbest muhasebeciliğini yapmaktadır. Ray King (J.K. Simmons) yönetimindeki Hazine Bakanlığı Suçla Mücadele Birimi’nin Christian’ın etrafındaki çemberi daraltması üzerine, Christian portföyüne yasal bir müşteri alır: Robot üretimi yapan yüksek teknolojili bu şirketteki bir muhasebe memuru (Anna Kendrick) hesaplarda milyonlarca dolarlık bir tutarsızlık bulmuştur.  Fakat Christian defterleri didik didik edip gerçeğe yaklaştıkça, artan şey ölü bedenlerin sayısı olur.

“The Accountant/Hesaplaşma”da Ben Affleck’e şu oyuncular eşlik ediyor: Oscar adayı Anna Kendrick (“Up in the Air”, “Pitch Perfect” filmleri), Oscar ödüllü J.K. Simmons (“Whiplash”,“Spider-Man” filmleri), Jon Bernthal (“Fury”, “The Wolf of Wall Street”), Jean Smart (TV dizileri “Fargo” ve “24”), Cynthia Addai-Robinson (“Star Trek: Into Darkness”) ve Jeffrey Tambor’ın (TV dizisi “Transparent”, “The Hangover” filmleri) yanı sıra, iki kez Oscar adayı olan John Lithgow (“Terms of Endearment”, “The World According to Garp”). Okumaya devam et “Hesaplaşma – The Accountant”