Mükemmel Plan – Friends With Kids

MÜKEMMEL PLAN “Friends with Kids”

SİNOPSİS
MÜKEMMEL PLAN modern ilişkiler hakkında bol şamatalı bir romantik bir komedi.
Senelerdir çok yakın dost olan Jason (Adam Scott) ve Julie (Jennifer Westfeldt), yakın arkadaş gruplarında bekar kalan son insanlardır. Çocuk sahibi olunca evlilik ve ilişkilerde her şeyin değiştiğini arkadaşlarından gözlemleyen iki arkadaş, ebeveyn olmanın daha kolay bir yolu olması gerektiğinde hemfikirdir. Bu yüzden bütün duygusal yükümlülükleri geride bırakarak çocuk yapmaya ve sonrasında kendi hayatlarına bakmaya karar verirler. Arkadaşları bunun imkansız olduğunu söylese de onlar işin altından mükemmel bir şekilde kalkmış görünür. Ta ki hayatlarına yeni aşklar girip işleri karıştırana kadar…

“Mükemmel Plan” (Friends With Kids), bir reklamcı olan Jason ve yatırım danışmanı Julie’nin etrafında gelişen olayları anlatmaktadır. Jason ve Julie Manhattan’da aynı apartmanda oturmaktadır ve uzun süredir en iyi arkadaşlardır.

En yakın arkadaşları, kendi halinde bir çift olan Alex ve Leslie ile seksi Ben ve Missy’dir. Bu iki çiftin evlilikleri çocuk sahibi olduklarında tamamen değişir. Jason, Alex ve Leslie’nin Brooklyn’deki evlerinde geçen evli ve çocuklu temalı kaotik doğum günü partisinin ardından, Julie ile birlikte önce çocuk sahibi olup, sonra evlenilecek kişiyle tanışmanın daha iyi olup olmayacağını tartışmaya başlar. Bu konuşma duygusal boyutu bulunan bir ilişkiye girmeden birlikte bir çocuk sahibi olmaya ve daha sonra da başka kişilerle çıkma kararı ile sonuçlanır. Arkadaşları sonucun bir felaket olacağını düşünse de, Jason ve Julie bebekleri Joe ile kurdukları yeni ilişkilerini arkadaşlarınınkinden daha iyi bir şekilde sürdürmeyi başarır.  Okumaya devam et “Mükemmel Plan – Friends With Kids”