Sisters Biraderler – The Sisters Brothers

SISTERS BİRADERLER
THE SISTERS BROTHERS
08 ŞUBAT’TA SİNEMALARDA
TÜRKÇE ALTYAZILI

HİKAYE HAKKINDA
1850’lerin Oregon’unda geçen, iki farklı doğaya sahip yörenin şöhretli tetikçileri Eli ve Charlie Sisters kardeşlere, altın avcısı Herman Kermitt’i öldürmek üzere görev verilmiştir. Fakat bu iş, kardeşlerin düşündüğünden çok daha zor olacaktır.
Patrick DeWitt’in Sisters Brothers kitabından uyarlanan The Sisters Brothers’ın yönetmen koltuğunda Jacques Audiard otururken oyuncu kadrosunda Jake Gyllenhaal, Joaquin Phoenix, Rutger Hauer, John C. Reilly, Carol Kane, Riz Ahmed, Creed Bratton, Duncan Lacroix, Jóhannes Haukur Jóhannesson, Aldo Maland gibi birbirinden önemli isimler yer alıyor. Filmin müzikleri son olarak The Shape of Water ile Oscar kazanan Alexandre Desplat‘a ait.
KAST HAKKINDA
JAKE GYLLENHAAL (John Morris)

İlk rolünü on yaşında oynayan oyuncu, ilk başrol deneyimini 1999 yılında, henüz on dokuz yaşındayken ‘’October Sky’’ filminde canlandırmıştır. Oyuncu, 2001 yılında oynadığı “Donnie Darko” filmiyle çıkış yapmıştır. 2004 yılında oynadığı, “The Day After Tomorrow” filminin küresel çaptaki başarısından sonra ününü katlayan oyuncu, 2005 yılında çekilen “Jarhead” filminde oynamıştır. Aynı yıl “Brokeback Mountain” filminde Jack Twist’i canlandırmıştır. Daha sonrasında Jennifer Aniston’la birlikte oynadığı “The Good Girl” filmi ile büyük beğeni topladı. “Moonlight Mile” filminde Dustin Hoffman ve Susan Sarandon ile birlikte oynadı. 2004’te “The Day After Tomorrow” filminde Dennis Quaid ile rol aldı. 2005 yılında “Proof”, “Jarhead” gibi filmlerde rol aldı. “Brokeback Mountain” filmiyle, üç Akademi Ödülü, dört Altın Küre ve dört BAFTA Ödülü kazandı.

Okumaya devam et “Sisters Biraderler – The Sisters Brothers”