AN

AN

Film Özeti: Zaman insanın algıladığı gibi sıralı değildir. An’lardan ibarettir. An’lar hep vardır ve var olacaktır.Doktor Çağrı, nöroloji uzmanıdır. Epilepsi hastalığını iyileştirmek için çalışmalar yapmak üzere bir şirketten fon alır. Araştırmalarında Epilepsi nöbeti esnasında hastalarının mekan odaklı zaman kırılması yaşadığını keşfeder. Elindeki fonu zamanın lineer akmadığını ispatlamak için kullanmak ister.

An, epilepsi hastalığını iyileştirmek için çalışmalar yapan bir doktorun hikayesini konu ediyor. Nöroloji uzmanı olan Çağrı, epilepsi hastalığını iyileştirmek için çalışmalar yapmak için bir şirketten fon alır. Çalışmalarını geliştiren Çağrı, epilepsi nöbeti esnasında hastalarının mekan odaklı zaman kırılması yaşadığını keşfeder. Bu durum üzerine Çağrı, şirketten aldığı fonu zamanın lineer akmadığını ispatlamak için kullanır.

Özet:: Zaman insanın algıladığı gibi sıralı değildir. An’lardan ibarettir. An’lar hep vardır ve var olacaktır.

Doktor Çağrı, nöroloji uzmanıdır. Epilepsi hastalığını iyileştirmek için çalışmalar yapmak üzere bir şirketten fon alır. Araştırmalarında Epilepsi nöbeti esnasında hastalarının mekan odaklı zaman kırılması yaşadığını keşfeder. Elindeki fonu zamanın lineer akmadığını ispatlamak için kullanmak ister.

Yazan & Yöneten: Mustafa Uğur Yağcıoğlu
Oyuncular: Anıl Altınöz, Tuğba Dokuzlar, Zeynep Anıl, Felicia Sağnak, Latif Koru, Sevda Yeliz Nar, Eray Yasin Işık, Arda Kaptanlar, Hasan Karakurt, Tuğra Topuz, Mira Neris Şen, Ömer Şen
Ülke: Türkiye
Yapım yılı 2024
Dil Türkçe
Tür: Bilim Kurgu
Süre: 81 dk
Vizyon Tarihi: 07 Haziran 2024
Dağıtımcı Bir Film

Fragman