Açlık Oyunları: Kuşların ve Yılanların Şarkısı – The Ballad of Songbirds & Snakes

OLİVİA RODRİGO, AÇLIK OYUNLARI: ÖTÜCÜ KUŞLAR VE YILANLAR ŞARKISI İÇİN YENİ şarkısı “CAN’T CATCH ME NOW” I DUYURDU

Üç kez Grammy ödüllü şarkıcı / söz yazarı Olivia Rodrigo, merakla beklenen THE HUNGER GAMES: THE BALLAD OF SONGBİRDS & snakes’in resmi şarkısı olarak “Can’t Catch Me Now” ı yazdı ve kaydetti. Lionsgate, Times Meydanı’nda bir ilan panosunu devraldı ve tiktok’ta canlı yayınlanan özel bir yayın sırasında duyuruyu yayınladı ve izleyicilere şarkının altmış saniyelik bir önizlemesini verdi.

Times Meydanı’ndaki hayranlara katılan filmin yıldızları Tom Blyth, Rachel Zegler ve Josh Andrés Rivera, gösterinin yeni bir film klibiyle başladığını ve ardından 50’den fazla üyeden oluşan canlı bir koronun “The Hanging Tree” şarkısını söylediğini izledi.”

AÇLIK Oyunları’nın hikayesini deneyimleyin – Katniss Everdeen’in haraç olarak gönüllü olmasından 64 yıl önce ve Coriolanus Snow’un Panem’in zalim Başkanı olmasından on yıllar önce.

AÇLIK Oyunları: ÖTÜCÜ KUŞLAR ve YILANLAR ŞARKISI, savaş sonrası bir Başkentte lütuftan düşmüş bir zamanlar gururlu Kar ailesi olan başarısız soyunun son umudu olan genç bir Coriolanus’u (Tom Blyth) takip eder. Geçim kaynağı tehdit edildiğinde, Snow isteksizce akıl hocasına atanır Lucy Gray Baird (Rachel Zegler), yoksul Bölge 12’den bir haraç. Ancak Lucy Gray’in cazibesi Panem izleyicisini büyüledikten sonra Snow, kaderlerini değiştirme fırsatı görür. Dengede kalmak için çalıştığı her şeyle Snow, şansı kendi lehlerine çevirmek için Lucy Gray ile birleşir. Hem iyilik hem de kötülük için içgüdüleriyle savaşan Snow, hayatta kalmak ve nihayetinde ötücü kuş mu yoksa yılan mı olacağını ortaya çıkarmak için zamana karşı bir yarışa başlar.

Yönetmen: Francis Lawrence
Oyuncular: Tom Blyth, Rachel Zegler, Peter Dinklage, Hunter Schafer, Josh Andrés Rivera, Jason Schwartzman ve Viola Davis
Senaryo: Michael Lesslie ve Michael Arndt
Kitabın Yazarı: Suzanne Collins
Yapımcı: Nina Jacobson, p.g.a., Brad Simpson, p.g.a., Francis Lawrence, p.g.a.
Yapımcı: Suzanne Collins, Mika Saito, Jim Miller, Tim Palen
Tür: Aksiyon
Süre: 2 sa 45 dk
Vizyon Tarihi: 17 Aralık 2023