Adanış Kutsal Kavga

‘ADANIŞ KUTSAL KAVGA’ TÜRKİYE’DE VİZYONA GİRMEDEN BEŞ ÜLKEYE SATILDI

Yapımcılığını FFP Media adına Şenel İlhan’ın yaptığı, dağıtımını CGV Mars’ın üstlendiği merakla beklenen ‘Adanış Kutsal Kavga’ filmi 11 Mart’ta seyirciyle buluşmak üzere gün sayıyor. Fragmanlarıyla büyük ilgi gören ve aksiyon sinemasında çığır açmaya hazırlanan ‘Adanış Kutsal Kavga’ henüz Türkiye’de vizyona girmeden yurt dışına satılarak eşine az rastlanır bir başarıya imza attı.

İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan ve Dilek Serbest gibi yıldız isimleri kadrosunda buluşturan ‘Adanış Kutsal Kavga’; Güney Kore, Tayvan, İspanya, İtalya ve Japonya’da seyirciyle buluşacak.

Adanış kutsal Kavga, dövüş sporları ve aksiyon sineması hususunda derin bir kültüre sahip Tayvan, Güney Kore ve Japonya’da büyük ilgi gördü. Filmin lisans anlaşması yapılan bu ülkelerde gösterilecek olması sinema çevrelerinde özellikle dikkate değer bir başarı olarak değerlendirildi.

Türk sinemasının gelmiş geçmiş en başarılı aksiyon sahnelerini bünyesinde barındıran ‘Adanış Kutsal Kavga’, beş yüz yıllık kadim bir mücadelenin hikayesini anlatıyor. İstanbul’un fethinden sonra yarısı soylu Julius Ailesi’nde, yarısı ise gizemli ‘Adanmış’larda kalan efsanevi haritanın etrafında şekillenen bu soluk kesici aksiyon filmi, Türk sinemasında standartları yeniden belirleyecek!

‘Adanış Kutsal Kavga’ 11 Mart’ta vizyonda!

ADANIŞ KUTSAL KAVGA

Yönetmen: Emir Khalilzadeh
Oyuncular: İsmail Filiz, Esra Bilgiç, Baki İlhan, Serdar Deniz, Nevzat Yılmaz, Aslıhan Karalar, Turgay Tanülkü, Cenk Kangöz, Can Nergis, Ercüment Fidan, Dilek Serbest, Edip Saner, Hakan Eksen, Anıl Yıldız, Ali Emrah Doğan, Aras Özdoyran, Mara Çimen, Esra Akbaş, Suat Köroğlu
Senaryo: Baki İlhan
Yapım: FFP MEDIA
Yapımcı: Şenel İlhan
Görüntü Yönetmeni: Ersin Gök
Tür: Aksiyon / Dram