Addams Ailesi – The Addams Family

ÖZET: Eğlenmeye hazır olun! Cadılar Bayramı’nın ilk ailesi olan Addams Ailesi, bu ürkütücü ve çılgın aile hakkındaki ilk animasyon komedi filmiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Komik, acayip ve tümüyle ikonik Addams Ailesi, iyi bir komşu olmayı yeniden tanımlıyor.

Uzun zamandır beklenen, tuhaf, acayip, gizemli ve korkunç Addams Ailesi, Cadılar Bayramı’nda daha önce hiç görmediğiniz bir şekilde beyaz perdeye geri geliyor.

İkonik aileyi konu alan ilk anime filmde neden mahalledeki en eksantrik aile olduklarını bize hatırlatmak üzere Gomez, Morticia, Pugsley, Wednesday, Festeamca ve Büyükanne oyuncu kadrosuna katılıyor.

Sadece bu durumda New Jersey’de sislerle kaplı bir tepedeki yıkık dökük bir malikanedeki (yaratıcı Charles Addams’ın mülküne selam) en eksantrik aileler. Yıllardır kendilerine özgü Addams tarzında mutlu bir şekilde yaşarlarken Gomez ve Morticia, Pugley’in Addams Ailesinin bir erkeği olmaya hazır olduğunu kanıtlayan bir geçiş töreni olan “Kılıç Mazurka” törenine katılmak üzere akrabalarının gelmesini beklemektedir.

Aile, tepenin aşağısındaki komşularının tasarım TV fenomeni Margaux Needler’ın teknikolor pop ve mükemmeliyetçilikle dolu, önceden hazırlanmış bir topluluk inşa ettiğinden habersizdir. Siz kalkınca Margaux, Addams Ailesi’nin malikanesini görünce, semtteki evleri satması ve sonsuza dek ünlü bir TV’ci olarak beğenilmesi arasındaki tek engel olduğu için telaşlanır.

Pugsley, karmaşık “Kılıç Mazurka”yı öğrenmeye çalışırken Wednesday, ergenlikle uğraşır. Margaux’nun kızı Parker’la arkadaş olup devlet okuluna gitmek, ponpon kız olmak ve pembe tokalar takmak gibi normal şeyler yaparak sınırları ve Morticia’nın sabrını zorlar.

Komik ve sevimli bir kabule dilme hikayesi olan Addams Ailesi, Charles Addams’ın New Yorker karikatürlerini hayata getiriyor ve her yaştan izleyiciye neyin normal olduğu konusunda yeni bir fikir veriyor.

Süre: 87 dakika
TÜR: Animasyon
OYUNCULAR: Oscar Isaac, Charlize Theron, Chloe Grace Moretz, Finn Wolfhard, Nick Kroll ile Bette Midler ve Allison Janney
YÖNETMEN: Conrad Vernon ve Greg Tiernan
YAPIMCILAR: Gail Berman, Alex Schwartz
İDARİ YAPIMCI: Andrew Mittman
VİZYON TARİHİ: 6 ARALIK 2019