Amacı Olmayan Grup

‘ÇAKALLARLA DANS’ EFSANESİNİN YARATICILARINDAN
KAHKAHA TUFANI YENİ BİR FİLM GELİYOR

‘AMACI OLMAYAN GRUP’ 17 EYLÜL’DE SİNEMALARDA

Seyirciden büyük ilgi gören ‘Çakallarla Dans’ serisi ile Türk sinema tarihinin unutulmaz başarılarından birine imza atan Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi, 17 Eylül’de vizyona girecek ‘Amacı Olmayan Grup’ filmi için bir kez daha güçlerini birleştirdi.

‘Çakallarla Dans’ serisinin yazarı olarak tanınan Ali Tanrıverdi’nin ilk kez yönetmen koltuğuna oturduğu, yapımcılığını ise Sugarworkz adına Murat Şeker’in üstlendiği filmin senaryosunu, ‘Çakallarla Dans’ta olduğu gibi ikili yine birlikte kaleme aldı.

Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Çağla Irmak, Gamze Karaduman, Hakan Bilgin, Hülya Gülşen ve Müfit Can Saçıntı’nın kadrosunda yer aldığı filmde ‘Çakallarla Dans’ serisi yıldızları da sürpriz rollerde karşımıza çıkacak.

AMAÇSIZ BİR AMAÇ ARAYIŞI
Sosyal medyada büyük ilgi gören ve Youtube’da 1 milyonu aşkın takipçisi bulunan gerçek ‘Amacı Olmayan Grup’tan esinlenerek hayata geçirilen proje, dijital dünyanın getirdiği yeni sosyal ilişkileri eğlenceli bir dille anlatıp kuşak çatışmalarını bol kahkahalı bir komediyle beyaz perdeye aktaracak.