Arınma Gecesi: Anarşi – The Purge: Anarchy

ARINMA GECESİ: ANARŞİ
(THE PURGE: ANARCHY)

Sinopsis: Yeni Kurucular (The New Founding Fathers of America), sizi yılda bir kez düzenlenen Arınma Gecesini kutlamaya davet ediyor. Gerilimin yeni bölümünün yapımını gerçekleştirmek üzere yazar/yönetmen/yapımcı James DeMonaco ile birlikte Blumhouse Productions’dan Jason Blum (Paranormal Aktivite ve Ruhlar Bölgesi serileri), Sébastien K. Lemercier (Baskın, Mutlu Azınlık) ve Platinum Dunes ortakları Michael Bay (Zor Kazanç, Transformers serisi), Brad Fuller (Dehşet Sokağı, Elm Sokağında Kabus) ve Andrew Form (Teksas Katliamı, 13. Gün) geri dönüyor.  

Arınma Gecesi sırasında, banliyö semtinin sınırları dışında gerçekleşen Arınma Gecesi’nde olanları gösteren spekülatif bir gerilim filmi olan Arınma Gecesi: Anarşi, bizi distopya geleceğine geri götürüyor. Artık Yeni Kurucular tarafından yeniden kurulan devletimiz, yılın geri kalanında suç oranının %1’in altına kalmasını sağlamak için 12 saatlik Arınma Gecesi’ni onaylamıştır. Polis ve hastaneler yardım hizmeti vermezken vatandaşlığın, ceza düşüncesi veya cezalandırılma korkusu olmadan kendi kendisini yönettiği bir gecedir.

Yeni hikaye, imkansız kararlarla dolu bir gecede hayatta kalma mücadelesi verirken, gece boyunca kendilerini ve sonunda birbirlerini korumak için ne kadar ileri gideceklerini gören sıra dışı bir gurubun hikayesini anlatır.

Vizyon tarihi: 18 Temmuz 2014
Tür: Gerilim
Yazar ve Yönetmen: James DeMonaco
Yapımcılar: Jason Blum, Sébastien Kurt Lemercier, Michael Bay, Andrew Form ve Brad Fuller
Oyuncular: Frank Grillo, Carmen Ejogo, Zoë Soul, Zach Gilford, Kiele Sanchez

“Arınma Gecesi: Anarşi – The Purge: Anarchy” için bir yanıt

Bir yanıt yazın