Aşk Olsun

Aşk Olsun

Hikaye: Ozan;  Kadınlara aşk doktorluğu yapmaktadır. Yeni müşterisi Ceyda, ayrıldığı sevgilisi Caner’e geri dönmek için Ozan’dan yardım ister.. Fakat Caner bu arada eski aşkını unutmak için yeni bir ilişkiye başlamıştır.

Ozan hiç hesaplamadığı bir anda Pınar ile karşılaşır ve aşık olur bu arada  eski sevgililerin yeniden biraraya gelmesi için bir oyun planlar. Fakat bu durumu Pınar fark eder ve Ozan’ın hayal ettiği ilişki başlamadan biter.

Arap saçına dönen ilişki yumağında eğlenceli 4’lümüz mutlu sonu yakalayabilecekler mi?

Karakterler

Pınar: Ozan’ın dişi versiyonu, ruh ikizi Pınar; Ozan’ın kıvrak zekasına kafa tutabilecek tek kişidir. Sevgilisi Caner’i Ceyda’ya kaptırmamak için sadece Ceyda’yla değil aynı zamanda Ozan ile de mücadele etmesi gerekecektir.

Ozan: Sadece kadınlara ilişki koçluğu yapmakta olan Ozan, aynı zamanda Aşk olsun isimli kitabın da yazarıdır. Kendine has çözümlerle müşterilerini aşka kavuşturarak para kazanmasına rağmen kendine hayrı yoktur ve kalbi boştur ta ki Pınar ile karşılaşana kadar…

Caner: Saftirik düğünzede aşığımız Caner, Ceyda’yı unutmak için yeni sevgili yapmıştır. Bakalım yeni sevgilisi Pınar, Caner’e Ceyda’yı unutturabilecek midir?

Ceyda: Düğün günü yaşadığı binbir türlü aksilikler sonrası sevgilisi Caner’i terk eden sempatik şımarık Ceyda, yaşadığı pişmanlığın ardından soluğu ilişki koçu Ozan’ın yanında alır. Tek arzusu, Caner’in ona tekrar geri dönmesidir.

GÖSTERIM TARIHI: 10 NISAN 2015
DAĞITIM: MARS DAĞITIM
YAPIM: FİLM BAHÇESİ
YAPIMCI: CÜNEYT CEYLAN
YÖNETMEN: NESLİHAN YILDIZ ALAK / MURAT SEREZLİ
SENARYO: EŞREF DİNÇER
GENEL KOORDİNATÖR: LALE CEYLAN
GÖRÜNTÜ YÖNEYMENİ: ÖMER FARUK KARACAN
MÜZİK: ONUR CUMAOĞLU
FİLM ÖZEL PARÇASI: İREM DERİCİ “AŞK OLSUN”
SANAT YÖNETMENİ: CANSU TÜRKELİ
KOSTÜM TASARIM: FERİDE AYDIN
YARDIMCI YÖNETMEN: İREM KULA
KURGU: TANER SARF
YAPIM SORUMLUSU: EMİN EMİNOĞLU, CESUR AKYÜZ
PR DANIŞMANI: MELTEM GÖL HİMMETİ, YEŞİM DALGIÇER

“Aşk Olsun” için bir yanıt

Bir yanıt yazın