Aşk Oyunu

“AŞK OYUNU” 4 NİSAN’ DA VİZYONDA…
“Bir erkeğin en zorlu sınavı; aşık olduğun kadın mı takım mı?”

Galatasaray tutkusu, futbol sevdası, kadına duyulan büyük aşk,intikam ve hatta hüznü bir arada sunan, çok “bizden” bir hikayenin en eğlenceli anlatımı, yepyeni bir romantik komedi sinema filmi “AŞK OYUNU” vizyona giriyor.
Yapımcılığını Umut ve Ezgi Yüksel’ in, yönetmenliğini Umut Yüksel’ in yaptığı  “Aşk Oyunu”nda son dönemin dikkat çeken oyuncuları Kemal Uçar, Pınar Göktaş,Ebru Öztürk, Lemi Filozof, Dilşah Demir rol alırken, Bodrum Turgutreis’in medar-ı iftiharı oyuncu Ahmet Özyavuz,son yılların en sevilen yarışma programlarından Kelime Oyunu’nun sunucusu Ali İhsan Varol,Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Şube Kaptanı ve televizyon program sunucusu Dilara Endican ile son dönemin en başarılı isimlerinden Suzan Kardeş ’de “Aşk Oyunu”nun sürpriz isimleri olarak karşımıza çıkıyor.
“Aşk Oyunu”nun görüntü yönetmenliğini Türkiye’de daha önce “Kelebek” ve “72.Koğuş” gibi iki önemli filme daha imza atmış Amerikalı görüntü yönetmeni Demian Barba yaparken, filmin çekimleri 50 kişilik bir ekiple 6  haftada tamamlandı.
“Galatasaray’ın şampiyonluğu sizin elinizde Cevat…”
Günlerden 12 Mayıs 2012’dir ve ertesi gün Galatasaray şampiyonluğunu ilan etmek üzere maça çıkacaktır. İşte bütün hikaye, 28 yaşlarında Mengenli profesyonel bir aşçı olan Cevat’ın (Kemal Uçar) bir gece rüyasında vefat etmiş babası Ekrem’i görmesi ve Ekrem’in, Cevat’a Galatasaray’ın şampiyon olması için iki arkadaşıyla birlikte Bolu’ya mangal yapmaya gelmesini söylemesi ile başlar. Ayrıca Ekrem oğluna, maç boyunca orada durmalarını, kimseye haber vermemelerini, telefon ve radyonun da çekmemesi gerektiğini ve bütün bunları yaparlarsa Galatasaray’ın şampiyon olacağını söyleyecektir. Fanatik üç kafadar bu rüyayı fazlasıyla ciddiye alarak yola çıkar. Fakat o gece bekledikleri gibi gitmeyecektir, üç arkadaş beklenmedik bir şeyle karşılaşacaklar ve Cevat hiç hesaba katmadığı bir şekilde hayatı ve ilişkisinin arasında patlak verecek bir maceraya yelken açacaktır.
“Aşk Oyunu”  keyifli senaryosu ve şahane görüntüleri kadar müzikleriyle de adından söz ettirecek bir romantik komedi. Özgün müzikleri Mert Oktan tarafından hazırlanan “Aşk Oyunu” nda filmin kırılma sahnesinde Sezen Aksu’nun “Acıtmışım Canını Sevdikçe” adlı şarkısı karşımıza çıkarken filmin finalinde Suzan Kardeş‘in “Sendeki Kaşlar” şarkısı ile eğlenceli dakikalar yaşanıyor. “Aşk Oyunu” için özel olarak bestelenen İngilizce şarkılar ise daha önce Teoman’la seslendirdiği “Aşk Kırıntıları” şarkısındaki performansı ile tanıdığımız Sarah Nile Cameron ‘ın yorumuyla hayat buluyor.
“Aşk Oyunu” House Production yapımcılığında 4 Nisan 2014 (04.04.2014) Cuma günü vizyona giriyor.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157640450521785″]

Fragman link’i :

Bir yanıt yazın