Aşk, Tutku, Dedikodu – Les Gazelles

THE CHICKS / AŞK, TUTKU, DEDİKODU

Marie ve Eric liseden beri birliktedirler. İlk öpüşmelerinin üstünden on yıl geçtiğinde, birlikte bir daire almaya karar verirler. Bu durum evlenmekten daha havalı olmakla birlikte, evlilik kadar sorumluluk anlamına gelir aslında.
Kontratı imzaladıktan hemen sonra Marie’nin aklı karışmaya başlar;ardından da kendisini günaha çağıran bir adamla tanışması her şeyi allak bullak eder.
Marie Eric’i alışılmışın dışında bir şekilde terk eder ve kendisini zevk ve özgürlüğün adresi olan bekarlar dünyasının kollarına bırakır.Tek sorun, artık denizde su kalmamış olmasıdır. Ya da balık kalmamış olması…
Marie gene de düğmeye basar. Henüz bilmediği ama hızla öğreneceği şey 30’unu geçtiği anda bekar olmanın kötü bir fikir olduğudur. Bekar olmak herkes (aile, arkadaşlar, bankacılar vs.) tarafından şüphe çekicidir ve kusurlu bir durumdur. Biyolojik saat ilerlemektedir ve erkekler, özellikle de sakallı olanlar, kendi zevkleri etrafında dönen bir dünyanın krallarıdır.
Marie, çalışma arkadaşı deli dolu Sandra ve onun arkadaşlarıyla çılgın bir hayatın içinde bulur kendini. Yeni hayatına uygun yeni saç şekli ve giysileri ve daha önce onaylamadığı baştan çıkarıcı tarzıyla, partiler, danslar, erkekler arasında yeni hayatına heyecanlı bir giriş yapar diğer dört kadınla birlikte. Tüm bu süreçte, hepsi bambaşka karakter ve deneyimlere sahip bu beş kadın, birlikte daha özgür, güçlü ve mutlu olmanın yollarını ararlar. Bir sevgiliyle ya da tek başlarına…
AŞK, TUTKU, DEDİKODU her yaştan kadının kendisinden bir şeyler bulacağı ve hayatta  birçok seçeneğin olduğunu görecekleri kıpır kıpır bir romantik komedi. Filmin vizyon tarihi 23 Mayıs.

[flickr-gallery mode=”photoset” photoset=”72157644361918469″]

“Aşk, Tutku, Dedikodu – Les Gazelles” için bir yanıt

Bir yanıt yazın