Aşk Yeniden – Hope Springs

AŞK YENİDEN

“Şeytan Marka Giyer” filmiyle tanınan David Frankel, sonbaharda içimizi ısıtacak bir Romantik Komedi ile karşımıza çıkıyor. Başrollerinde Meryl Streep, Tommy Lee Jones ve Steve Carell’in olduğu Aşk Yeniden – Hope Springs, 5 Ekim’de seyirci ile buluşarak aşkı yeniden alevlendirmenin sırlarını veriyor.

SİNOPSİS

Kay (Meryl Streep) ve Arnold (Tommy Lee Jones) sadık ve özverili bir çifttir. Ama onca yıllık evliliğin ardından Kay evlilik hayatını biraz canlandırmayı ve kocasıyla yeni bir bağ kurmayı istemektedir.Great Hope Springs isimli küçük bir kasabada faaliyet gösteren, meşhur bir çift terapistinin (Steve Carell) adını duyunca, şüpheci ve bildiğinden şaşmayan kocasını, bir hafta evlilik terapisi almak üzere uçağa bindirmek için ikna etmeye kalkışır. İnatçı Arnold’ı bildiğinden şaşmaya ikna etmek bile zorken, her ikisi içinde yatak odasında aralarına giren kara kediyi kovmak ve ilk defa birbirlerine aşık olmalarını sağlayan o kıvılcımı yeniden çakmak söz konusu olduğunda asıl zorlukla karşı karşıya kalacaktır.

Columbia Pictures, Mandate Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures sunar; bir Film 360 / Escape Artists yapımı; bir David Frankel filmi. Başrolde: Meryl Streep, Tommy Lee Jones ve Steve Carell. Yapımcı: Todd Black ve Guymon Casady. Senarist: Vanessa Taylor. Başyapımcılar: Steve Tisch, Jason Blumenthal, Nathan Kahane ve Jessi Nelson. Görüntü Yönetmeni: Florian Ballhaus. Set Tasarımcısı: Stuart Wurtzel. Kurgu: Steven Weisberg. Kostüm Tasarımcısı: Ann Roth. Ortak Yapımcılar: Kelli Konop, Brian Bell ve Lawrence Grey. Müzik: Theodore Shapiro. Müzik Süpervizörü: Julia Michels.

Yönetmen:
David Frankel
Senaryo: Vanessa Taylor
Oyuncular: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell
Gösterim Tarihi: 05 Ekim 2012
İthalat: Moviebox
Dağıtım: Medyavizyon
Filmin Süresi: 100 dakika.
Yapım: ABD
Tür: Romantik, Komedi

Türkçe Altyazılı Fragmanı: http://www.youtube.com/watch?v=y5Zk2KJR1PU&feature=g-all-u

Bir yanıt yazın