Aşkın Halleri – The Disappearance of Eleanor Rigby

The Disappearance of Eleanor Rigby / Aşkın Halleri

Özgün bir vizyonu olan yazar/yönetmen Ned Benson’ın aşkın emptati ve gerçekle mükemmel bir şekilde birleştirdiği son filmi.

Mutlu bir evlilikleri olan Conor (James McAvoy) ve Eleanor (Jessica Chastain), kendilerini birbirlerini anlamaya çalışan yabancılar olarak bulurlar. HIM ve HER olarak iki bakış açısıyla çekilen film, daha önceden bildikleri hayatı ve aşkı yeniden keşfetmelerindeki süreci subjektif bir pencereden bizlere aktarıyor.

Aşkın inişleri ve çıkışlarının aktarıldığı THE DISAPPEARANCE OF ELEANOR RIGBY’de, Oscar Adaylığı® olan Jessica Chastain ve James McAvoy’u başrole koyan yapımda, zengin ve yetenekli bir oyuncu kadrosu bu ikiliye eşlik ediyor. Oscar Ödüllü® William Hurt, 2 kez Oscar Adaylığı® bulunan Viola Davis, Isabelle Huppert, Ciarán Hinds ve Bill Hader.

Mutlu bir evlilikleri olan Conor (James McAvoy) ve Eleanor (Jessica Chastain), kendilerini birbirlerini anlamaya çalışan yabancılar olarak bulurlar. HIM ve HER olarak iki bakış açısıyla çekilen film, çiftin daha önceden bildikleri hayatı ve aşkı yeniden keşfetmelerindeki süreci subjektif bir pencereden bizlere aktarıyor.

Aşkın inişleri ve çıkışlarının aktarıldığı THE DISAPPEARANCE OF ELEANOR RIGBY’ de Oscar adaylığı olan Jessica Chastain ve James McAvoy’a zengin ve yetenekli bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.

Yönetmen: Ned Benson
Oyuncular: James McAvoy, Jessica Chastain, William Hurt, Viola Davis, Isabelle Huppert, Ciarán Hinds, Bill Hader
Ülke: A.B.D.
Dağıtım: M3 Film
İthalat: D Productions
Vizyon Tarihi: 2014
Türü: Dram
Süre: 122′
Dili: İngilizce
Vizyon Tarihi: 24 Ekim 2014

“Aşkın Halleri – The Disappearance of Eleanor Rigby” için bir yanıt

Bir yanıt yazın