Aşkın Seçimi – The Choice

AŞKIN SEÇİMİ

Enerjik tıp öğrencisi Gabby Holland’ın, kadınların karşı koyamadığı Travis Shaw’a komşu olması, ikiliyi asla hayal edemeyecekleri romantik bir yolculuğa sürükler…
Travis, oldum olası bir kadınla ciddi bir ilişki yaşamanın rahat yaşam tarzını kısıtlayacağına inanmaktadır. Gabby ise uzun soluklu bir ilişki yaşamakta olduğu erkek arkadaşıyla hayatını birleştirmek üzeredir. Ta ki karşı koyulmaz bir arzu,aykırı çiftin itinayla planlanmış hayatlarını alt üst edene kadar… Fırtınalı bir flört evresinin ardından Gabby ve Travis evlenip, el ele yürüyen ve her kararı birlikte alan bir aile kurar, bir gün içlerinden biri hayatlarının en önemli seçimini tek başına yapmak zorunda kalana kadar… En yürek burkan soruyu; “Aşk ümidini ayakta tutmak için ne kadar ileri gidebilirsiniz?” sorusunu irdeleyen etkili ve hayat dolu aşk, evlilik ve aile üçgeni…
Bir edebiyat yıldızı olan Nicholas Sparks’ın duygusal ve ilham kaynağı romanından uyarlanan Aşkın Seçimi, aşkın gücünü, genç bir çiftin zorlu ilk karşılaşmalarından başlayarak her ikisinin de asla tahmin edemeyecekleri kaderin bir cilvesiyle sınanacakları yaşam boyu romantizmini gözler önüne seriyor.
Ross Katz’ın (Adult Beginners, Lost in Translation)  yönetmenliğini üstlendiği Aşkın Seçimi’nde; başrollerde Benjamin Walker (Abraham Lincoln: Vampire Hunter, In the Heart of the Sea), Teresa Palmer (Warm Bodies, I Am Number Four), Maggie Grace (Taken, “Lost”), Alexandra Daddario (San Andreas, Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief), Tom Welling (“Smallville,” Draft Day), Brett Rice, Brad James, Jesse Boyd, Noree Victoria, Anna Enger, Ashley Leconte Campbell, Lou Lou Safran ve iki kez Oscar Adayı gösterilen (En İyi Erkek Oyuncu, In the Bedroom, 2001; En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu,  Michael Clayton, 2007) Tom Wilkinson’ı izleyeceksiniz.  
Nicholas Sparks’ın (The Notebook, The Last Song) romanından uyarlanan filmi beyazperde için Bryan Spide (Demolition, A Million Miles) kaleme almış, Nicholas Sparks, Peter Safran (The Conjuring, Scary Movie) ve Theresa Park (The Best of Me, The Longest Ride) ile birlikte filmin yapımcılığını üstlenmiştir. Yürütücü Yapımcı ise Hans Ritter’dir (Annabelle, Sound of My Voice). Filmin yardımcı yapımcısı Dan Clifton’dır (Hours, ATM). Görüntü yönetmeni ise Alar Kivilo’dur, ACS, CSC (The Blind Side, The Lake House). Yapım tasarımını Mark E. Garner (The Notebook, The Longest Ride) gerçekleştirmiştir. Kurgusunu Joe Klotz, ACE (Precious, Lee Daniels’ The Butler) ve Lucy Donaldson (The Liberator, Mood Indigo) üstlenmiştir. Kostüm Tasarımcısı Alex Bovaird’dır (The Perks of Being a Wallflower, Shame). Filmin müziği Marcelo Zarvos’a aittir (Rock the Kasbah, American Ultra). Muzik Süpervizörü ise Marguerite Phillips’tir. Oyuncu seçimi Mary Vernieu, CSA ve Venus Kanani, CSA tarafından gerçekleştirilmiştir.

Fragman

“Aşkın Seçimi – The Choice” için bir yanıt

Bir yanıt yazın