Bekar Yaşam Kılavuzu – How to be Single

BEKAR YAŞAM KILAVUZU
“HOW TO BE SINGLE”
Bekar olmanın bir doğru yolu var, bir yanlış yolu ve bir de… Alice var. Ve Robin. Lucy.  Meg. Tom. Ken. David. Josh. Ve George. New York şehri; ister aşk bağlantısı, ister bir macera ister ikisinin arasında bir şey olsun, doğru eşleşmeyi arayan eğlence peşinde çok sayıda insanla doludur. Ve gece geç saatte buluşmalar, kışkırtıcı cep mesajları ve bir gecelik ilişkiler arasında bir yerde, tüm bu bekarların ortak yönü, aşkın tanımının sürekli evrim geçirdiği bir dünyada nasıl bekar olunacağını —ve nasıl dehşet eğlenileceğini— öğrenmeye duydukları ihtiyaçtır. Asla uyumayan şehirde birileriyle geceyi geçirmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.
“How to Be Single/Bekar Yaşam Kılavuzu”nun başrollerinde Dakota Johnson (“Fifty Shades of Grey”), Rebel Wilson (“Pitch Perfect”), Damon Wayans Jr. (“Let’s Be Cops”), Anders Holm (“Neighbors”, “The Intern”), Alison Brie (“Get Hard”), Nicholas Braun (“The Perks of Being a Wallflower”), Jake Lacy (HBO yapımı “Girls”), Jason Mantzoukas (“Neighbors”, TV dizisi “The League”) ve Leslie Mann (“This is 40”) yer alıyor.
Christian Ditter’ın (“Love, Rosie”, “The Crocodiles”) yönettiği bu komedi filminin senaryosu Abby Kohn, Marc Silverstein (“The Vow”, “He’s Just Not That Into You”) ve Dana Fox’a (“Couples Retreat”, “What Happens in Vegas”); senaryo hikayesi Kohn ve Silverstein’e ait. Liz Tucillo (TV dizisi “Sex & the City”, He’s Just Not That Into You) imzalı kitaba dayanan filmin yapımcılığını John Rickard ve Dana Fox, yönetici yapımcılığını ise Marcus Viscidi, Richard Brener, Michael Disco, Dave Neustadter, Michele Weiss, Drew Barrymore ve Nancy Juvonen gerçekleştirdi.
Ditters’ın kamera arkası ekibi, sık sık birlikte çalıştığı görüntü yönetmeni Christian Rein ve yapım tasarımcısı Steve Saklad’in (“Juno”, “Up in the Air”) yanı sıra, kurgu ustası Tia Nolan (“Friends with Benefits”), kostüm tasarımcısı Leah Katznelson (“Enough Said”, “21 Jump Street”) ve besteci Fil Eisler’dan (TV yapımı “Empire”) oluşuyor.New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures; Flower Films işbirliğiyle, bir Wrigley Pictures yapımı olan “How to Be Single/Bekar Yaşam Kılavuzu”nu sunar. Filmin dünya çapındaki sinemalara dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.

Bir cevap yazın