Beni de Götür

Beni de Götür 10 Ocak 2014’de vizyonda!

İkinci sinema filmlerinin çekimlerine yakında başlayacak olan Yazz Film’in ilk filmi Beni de Götür vizyon için gün sayıyor. Hayatının akışını eline alamayan, elinde tutamayan kadınların dramına odaklanan film 10 Ocak 2014’de sinemalarda!
Avni Kütükoğlu’nun yönettiği filmde Vural Çelik, Çiğdem Suyolcu, Gürol Güngör, Hakan Türkşen, Mehmet Esen, Semra Tınaz, Çetin Altay, Zuhal Memiş, Cemil Hacıömeroğlu ve Volkan Koçak rol alıyor.
Konusu:
Bir genç kızın hayatından kesitler sunan, istemediği bir hayatı yaşamak zorunda kalan Ayşe’nin hayatını anlatan film aynı zamanda kasaba kültüründen kesitler sunduğu için Kırklareli / İğneada gibi muhteşem bir kasabada çekildi. Amcası ve yengesiyle yaşayan Ayşe Ali’yi sevmesine rağmen hiç tanımadığı Ahmet’le evlenmek zorunda kalır! Zaten Ayşe her gün işe gidip gelmek dışında bir şey yapmıyor, ara sırada üniversite okumak için İstanbul’a giden Ali’nin annesine uğruyordur. En mutlu zamanlarını orada geçiren Ayşe hem Ali’den haber almanın keyfini, hem de sevdiği adamın annesinin yanında olmanın mutluluğunu yaşıyordur! Ama kocası Ahmet’in başına gelen bir kaza Ayşe’nin de felaketi olur…
Daha çok komedi yapımlarında rol alan Vural Çelik, Beni de Götür de filmin dramatik yapısına uygun olarak farklı bir rolle seyirci karşısına çıkıp ters köşe yapacak.

Süresi: 105 Dakika
Yapım: Yazz Film Yapım
Yönetmen ve Senarist: Avni Kütükoğlu
Yapımcılar: Nur Türkşen, Hakan Türkşen
Müzik: Serkan Akgün
Görüntü Yönetmeni: Aytekin Çakmakcı
Sanat Yönetmeni: Elif Akgünlügil
Kurgu Yönetmeni: Avni Kütükoğlu, Engin Öztürk
Dağıtım: Özen Film
Yapım: Yazz Film
Senarist ve Yönetmen: Avni Kütükoğlu
Görüntü Yönetmeni: Aytekin Çakmakçı
Müzik: Serkan Aygün
Kurgu: Avni Kütükoğlu
Sanat Yönetmeni: Elif Akgünlügil
Yapımcılar: Nur Türkşen, Hakan Türkşen

Bir yanıt yazın