Can Yoldaşım – Darling Campanion

“Diane Keaton ve Kevin Kline’ın başrollerde olduğu  Lawrance Kasdan filmi CAN YOLDAŞIM, 22 Haziran’da Gösterime Giriyor”

ÖZET: Can Yoldaşım, cerrah olan Joseph ve karısı Beth’in öyküsünü anlatıyor. Joseph ve Beth uzun yıllardır evlidir ve Grace ile Ellie adında iki kızları vardır. Bir kış günü, Denver’da otobanda seyahat eden Beth ve Grace yolun kenarında, perişan halde, kayıp bir köpek görür.

Boş bir yuva ile kendi hayatı içinde kaybolan kocasıyla boğuşan Beth ile kurtardığı hayvan arasında özel bir bağ oluşur. Joseph yazlık evlerindeki bir düğünün ardından köpeği kaybedince, çılgınca bir arayış başlar. Deliye dönen Beth, düğünden sonra kalan birkaç misafirden ve gizemli, genç bir kadından yardım ister. Gruplar halinde köpeği aramaya çıkan bu insanlar, kendilerini komik, sinir bozucu, bazen de son derece duygusal olmak üzere umulmadık anlar sunan bu maceradan derinden etkilenir.

Önemli filmleri arasında The Big Chill ile Grand Canyon bulunan yönetmen Lawrence Kasdan, kendi neslini keşfetmeye yönelik, üçüncü bir film olan Can Yoldaşım’la sinemaseverlerle buluşuyor. Yıldız dolu oyuncu kadrosu, Oscar ödüllü oyuncular Diane Keaton (Beth), Kevin Kline (Joseph) ve Diane Wiest (Penny) ile Oscar adayı Richard Jenkins’i barındırıyor.

KÜNYE BİLGİLERİ

Yönetmen: Lawrence Kasdan
Senaryo: Lawrence Kasdan, Meg Kasdan
Oyuncular: Diane Keaton (Beth), Kevin Kline (Joseph), Charles Halford (Christus), Dianne Wiest (Penny)
Tür: Romantik, Dram
Süre: 103 dakika
Gösterim Tarihi: 22 Haziran 2012
Dağıtım: Medyavizyon
İthalat: Moviebox
Yapım: ABD

Bir yanıt yazın