Çaylaklar Çetesi – Quien Mato a Bambi?

‘BİR ADAMI KAÇ KEZ YANLIŞLIKLA KAÇIRABİLİRSİNİZ?’

Özet:
David çalıştığı şirketin patronu Bay Larea’nın kızı ile birliktedir. Sıradan başlayan bir günde bir anda kendini iş arkadaşı ile birlikte talihsiz olayların içinde bulur. Bay Larea ofisinde yarı çıplak halde baygındır. Ancak beklenmeyen şey, pizzacı iki arkadaş Edu ve Gio’nun Bay Larrea’yi kaçırma planlarıdır. David ve arkadaşı başlarındaki belalardan kurtulmalıdır. Fakat her şey daha yeni başlamaktadır.

Yönetmen Santi Amodeo Yorumları:
Çaylaklar Çetesi filmimizdeki amaç, izleyicilere tipik İspanyol komedi filmlerinden ziyade Amerikan komedisini yansıtmak. Filmin bazı güçlü yanları: hızlı ve sürükleyici olması, örtülü anlatım, orijinal hikâyeye bağlılık, karakterlerin birbiriyle olan uyumu ve konu bütünlüğü.
Sonuç olarak, filmin dinamik başlayışı ve ardından ivmenin sürekli yükselmesi filmden gözlerimizi alamamamıza neden olmakta, tıpkı Felekten Bir Gece / Hangover serileri gibi.

The Hollywood Reporter Yorumu:
FC Barcelona ve İspanya Milli Takımı’nın utangaç yıldızı Andres Iniesta Santi Amodeo’nun son filmi Çaylaklar Çetesi / Who Killed Bambi’de rol alıyor. Rodar Rodar’ın yapımcılığını yaptığı filmde iki arkadaşın başlarına gelen akıl almaz ve eğlenceli kazaları konu alan Çaylaklar Çetesi / Who Killed Bambi, Iniesta’nın da rol almasıyla daha da ilginç bir hal aldı.

Yönetmen: Santi Amodeo
Oyuncular: Clara Lago, Andrés Iniesta, Quim Gutiérrez, Julián Villagrán
Türü: Komedi
Dağıtım: Bir Film
Dakika : 90 dk

Trailer: http://www.youtube.com/watch?v=seLIVL2-Fps

Bir yanıt yazın