Çılgın Ofis Partisi – Office Christmas Party

OFFICE CHRISTMAS PARTY / ÇILGIN OFİS PARTİSİ

SİNOPSİS: “Amerika’nın sayılı şirketlerinden birinin CEO’su (Jennifer Aniston) şirketi kurtarmak ve büyük bir satış anlaşması imzalamak için potansiyel bir  müşteriyi büyük bir Yılbaşı Partisi ile ikna etmeye çalışır. Ancak gece pek de beklendiği gibi sıradan bir yılbaşı partisi olmaktan çıkar. Çılgın Ofis Partisi şimdiye kadar izlediğiniz en sıradışı ve komik olayların gerçekleşeceği komik bir geceye tanıklık etmenizi sağlayacak, gülmeye hazır olun!”

Çılgın Ofis Partisi’nde, CEO (Jennifer Aniston) eğlence düşkünü ağabeyinin şubesini kapatmaya çalışınca, o (T.J. Miller) ve baş teknoloji sorumlusu (Jason Bateman), potansiyel bir müşteriyi etkilemek ve işlerini kurtaracak bir satış anlaşması yapmak için çalışanlarını bir araya getirip muazzam bir ofis Noel partisi vermek zorunda kalır. Yönetmen Will Speck ve Josh Gordon’ın en yeni komedi filminde, Olivia Munn, Jillian Bell, Vanessa Bayer, Courtney B. Vance, Rob Corddry, Sam Richardson, Jamie Chung, Randall Park ve Kate McKinnon, bayram sezonunun en komik filminde bir araya geliyor.
DreamWorks Pictures ve Reliance Entertainment’tan bir Bluegrass Films/Entertainment 360 yapımı. Bir Speck/Gordon filmi. Çılgın Ofis Partisi. Yapımcılar; Scott Stuber, Guymon Casady ve Daniel Rappaport. Hikâye; Jon Lucas, Scott Moore ve Timothy Dowling. Senaryo; Justin Malen, Laura Solon ve Dan Mazer. Yönetmenler Will Speck ve Josh Gordon.

Yönetmenler: Josh Gordon, Will Speck
Oyuncular: Jason Bateman, Olivia Munn, T. J. Miller, Jillian Bell, Courtney B. Vance,
Kate McKinnon, Jennifer Aniston, Randall Park
Türü: Komedi
Yapım Yılı: 2016
İthalat / Dağıtım: Pinema

Bir cevap yazın