Eğer Yaşarsam – If I Stay

Eğer Yaşarsam, 19 Eylül’de Sinemalarda.

Gayle Forman’ın en çok satan romanı, New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures draması “If I Stay/Eğer Yaşarsam” ile beyaz perdeye taşınıyor. Filmin başrollerini Chloë Grace Moretz (“Carrie”, “Kick-Ass” filmleri), Mireille Enos (TV dizisi “The Killing”, “World War Z”), Joshua Leonard (“Higher Ground”), Jamie Blackley (“Snow White and the Huntsman”) ve Stacy Keach (“Nebraska”) paylaşıyor.
Mia Hall (Moretz) hayatında karşı karşıya kalacağı en zor kararın Juillard’da müzik hayallerinin peşinden gitmek ile hayatının aşkı Adam’la (Blackley) beraber olmak için farklı bir yol izlemek arasında olacağını sanıyordur. Fakat tasasız bir aile gezintisi olması gereken araba yolculuğu bir anda her şeyi değiştirir; şimdi Mia’nın hayatı pamuk
ipliğine bağlıdır. Pek çok şeyin açıklığa kavuştuğu bir gün boyunca ölüm ile yaşam arasında sıkışıp kalan genç kızın vermesi gereken tek bir karar kalmıştır; ve bu karar yalnızca geleceğini değil, nihai yazgısını da belirleyecektir.
Filmde rol alan diğer oyuncular ve üstlendikleri roller şöyle: Mia’nın anne babası Kat and Denny’yi canlandıran Mireille Enos ve Joshua Leonard; büyükbabası rolünde Stacy Keach; erkek kardeşini canlandıran Jakob Davies; en yakın arkadaşı rolünde Liana Liberato; büyükannesi rolünde Gabrielle Rose; ve Hemşire Ramirez’i canlandıran Aisha Hinds.R.J. Cutler’ın (“The September Issue”, “TV’s Nashville”) yönettiği filmin senaryosunu Forman’ın romanına dayanarak Shauna Cross (“Whip It”) kaleme aldı. “If I Stay/Eğer Yaşarsam”ın yapımcılığını Alison Greenspan (“The Lucky One”); yönetici yapımcılığını ise Denise Di Novi, Forman ve Brad Van Arragon gerçekleştirdi.
Cutler’ın kamera arkası ekibi görüntü yönetiminde John de Borman (“An Education”), yapım tasarımında Brent Thomas (“The Big Year”), kurguda Keith Henderson (TV dizisi “Justified”) ve kostüm tasarımında Monique Prudhomme’dan (TV dizisi “Bates Motel”, “Juno”) oluşuyor. Filmin müziğini Heitor Pereira (“Despicable Me” filmleri) besteledi.
New Line Cinema ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures bir Di Novi Pictures yapımı olan “If I Stay/Eğer Yaşarsam”ı sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures  ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures gerçekleştirecek.

“Eğer Yaşarsam – If I Stay” için bir yanıt

Bir yanıt yazın