İkizler Projesi – Gemini Man

İkizler Projesi, sadece bir aksiyon filmi değil. Aksiyon filmlerinin geldiği son nokta. Daha önce benzeri görülmemiş, yeni bir performans düzeyi ve izleyiciyi benzersiz şekilde kapsayıcı bir film. Yapımcılarının deyişiyle herkesin bu tür hakkında uzun süredir beğendiği özellikleri alarak benzersiz bir sinema deneyimi sunmak üzere hepsini geliştirip zirveye taşımış.

Yönetmeni olarak, iki Oscar ödüllü Ang Lee şunları söylüyor; “Sadece iyi bir şey yapmıyoruz. Yeni bir şey, yeni bir film yapım konsepti keşfediyoruz. Bundan 500 yıl sonra geri dönüp bakacaklar ve “Film yapımcılığının ilk 100 yılında bunu yapmışlar” diyecekler. Sessiz filmler için ses ve renk gibi. Onların hepsini yaptık! Bu başka bir boyut.”

Will Smith, sadece emekli olan, 51 yaşındaki tetikçi, kahraman Henry Brogan’ı canlandırmıyor. Ayrıca çığır açan yeni teknolojiyle kendisinin 23 yaşındaki hali olan ve yaşlı halini, daha önce izlediğiniz her şeye meydan okuyan bir dizi heyecanlı aksiyon sahnesinde 3 kıtada kovalayıp savaşan düşmanı Junior’ı da canlandırıyor. Bir oyuncu, çığır açan tek bir sinema deneyiminde birebir dövüşen, iki zıt karakteri canlandırıyor.

Bu yeni boyut, son 50 yıldır Hollywood’un en büyük ve en başarılı filmlerinden bazılarının mimarları olan ve şimdi izleyicilerin beyaz perdede görebileceklerini yenide tanımlamak üzere güçlerini bir kez daha birleştiren Jerry Bruckheimer ve David Ellison’ın Skydance’ından geliyor.

Okumaya devam et “İkizler Projesi – Gemini Man”