Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında – Doctor Strange In the Multiverse of Madness

Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında – Doctor Strange In the Multiverse of Madness

Konu: Marvel Studios’tan Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında filmi ile Marvel Sinematik Evreni, Çoklu Evren’in kapılarını açıyor ve sınırları her zamankinden daha ileri zorluyor. Hem eski hem de yeni mistik yol arkadaşlarının yardımıyla, gizemli yeni bir düşmanla yüzleşmek için Çoklu Evren’in akıllara durgunluk veren ve tehlikeli alternatif gerçekliklerini kat eden Doktor Strange ile bilinmeyene yolculuk başlıyor.

“Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” filminin başrollerinde Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, Michael Stühlbarg ve Rachel McAdams yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini Sam Raimi, yapımcılığını ise Kevin Feige üstleniyor. Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll ve Jamie Christopher idari yapımcı olarak görev alıyor. Filmin senaryosu Michael Waldron tarafından kaleme alınıyor.

“Doktor Strange Çoklu Evren Çılgınlığında” 6 Mayıs’ta Sinemalarda!

Yönetmen: Sam Raimi
Oyuncular: Benedict Cumberbatch, Chiwetel Ejiofor, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Xochitl Gomez, with Michael Stühlbarg, and Rachel McAdams
İthalat: Disney Studios Türkiye
Tür: Doğaüstü Aksiyon ve Macera
Yapımcı: Kevin Feige
İdari Yapımcı: Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Eric Hauserman Carroll, Jamie Christopher
Gösterim Tarihi: 06 Mayıs 2022
Dağıtım: UIP Filmcilik