Üç, İki, Bir… Kestik

ÜÇ, İKİ, BİR… KESTİK ! paylaşım rekoru kırıyor.

17 Ekim’de Sinemalarda
ÜÇ, İKİ, BİR … KESTİK !
Küçük bir Ege köyünde yaşayan köylü genci Süleyman Oturak sinemaya delicesine tutkundur. Süleyman katıldığı çekilişten çıkan kamera ile ekibini oluşturup bir film yaparak dünyaya derdini anlatmanın peşindedir.

Aydın’ı ve Aydın İncirini tanıtan en önemli filmlerden Süper İncir’in yönetmenliğini yapan Kerem Sarı, Süper İncir filmini çekerken yaşadıkları zorlukları ‘Üç-İki-Bir Kestik’ filmiyle anlattı.

17 Ekim’de sinema salonlarında gösterime girecek filmin fragmanı sosyal paylaşım sitelerinde yayınlanırken, sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı. Didim’in Akbük Mahallesi ile Milas’ın Kazıklı Mahallesi’nde çekilen filmin fragmanı Egelilerin büyük ilgisiyle karşılaştı.
“Süper İncir” filmini çekerken, ‘Aydın’da iki adam bir araya gelemez, iş yapamaz’ sözünü yalanlamıştık diyen Yönetmen Kerem Sarı; “Süper İncir” in sürecinde Aydın Valiliği, belediyeler, odalar ve borsalarla işbirliği yapmıştık. Yeni filmde, film çekmek isteyen ve adlarını dünyaya duyurmak isteyen gençlerin yaşadıkları sıkıntılarını anlatıyoruz” dedi. Okumaya devam et “Üç, İki, Bir… Kestik”