Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker

KARANLIĞIN ELLİ TONU

Jamie Dornan ve Dakota Johnson, dünya çapında çok satan “Elli Ton” fenomeninin ikinci bölümü olan Karanlığın Elli Tonu filminde Christian Grey ve Anastasia Steele rolleriyle dönüyorlar. 2015 yılının tüm dünyada 560 milyon dolar hasılat yapan gişe rekortmeni filminde başlayan olayların üzerinden gelişen yeni bölüm, Sevgililer Günü için geliyor ve sizi üzerinize daha koyu tonda bir şeyler giymeye davet ediyor.
Yazar E L JAMES’in süreklici ve kültürlere yayılan serisinin yeni uyarlaması ilk olarak beyaz perdeye Eylül 2016’da, internetteki fragmanı dünya rekorları kırdığında yansıdı. 24 saat içinde 114 milyon izlenen fragman, çiftin zengin ve gizemli dünyasının daha tehlikeli bir yönünü göstererek izleyicilere kurallar olmadığında ne beklemeleri gerektiği hakkında bir fikir vermiştir.
Hikayeleri, yaralı Christian Grey’in Ana Steele’i hayatına tekrar girmesi için ikna etmeye çalışmasıyla ve Ana’nın da ona başka bir fırsat vermeden önce yeni bir düzenleme talep etmesiyle devam ediyor. Çift, güven inşa etmeye ve denge kurmaya başlarken Christian’ın geçmişinden karanlık figürler de birlikte bir gelecek kurma umutlarını yok etmeye kararlı bir şekilde çiftin etrafını sarmaya başlar.
Karanlığın Elli Tonu’nda tekrar rol alan oyuncular; Christian’ın annesi Dr Trace Trevelyan Grey rolüyle Oscar ödüllü Marcia Gay Harden (Into the Wild), Christian’ın küçük ız kardeşi Mia Grey rolüyle Rita Ora (Southpaw), Christian ve Mia’nın erkek kardeşleri Eliot Grey rolüyle Luke Grimes (The Magnificient Seven), Ana’nın yakın sırdaşı José Rodriguez rolüyle Victor Rasuk (Godzilla), Ana’Nın en yakın arkadaşı ve Elliot’ın kız arkadaşı Kate rolüyle Eloise Mumford (Not Safe for Work) ve Christian’ın koruması Taylor rolüyle Max Martini’dir (TV’deki Training Day). Okumaya devam et “Karanlığın Elli Tonu – Fifty Shades Darker”