Tarzan

TARZAN
07 KASIM’DA SİNEMALARDA
SİNOPSİS
Edgar Rice Burroughs’un en çok saygı duyulan ve en klasik hikayelerden biri Tarzan yeni jenerasyon için tekrar beyaz perdeye geri dönüyor.
Günümüz. Afrika ormanlarının uzak köşesinde John Greystoke ve eşi gizemli bir göktaşı alanını incelerken helikopter kazasında hayatlarını kaybederler. Sadece lakabı Tarzan olacak genç çocukları J.J. hayatta kalır. Bir grup goril çocuğu enkazın içinde bulurlar ve yanlarına alırlar. Tarzan büyürken ormanın sert kurallarını öğrenir. On yaşında ise başka bir insanla ilk defa karşılaşır, cesur ve güzel genç Jane Porter. Bu ilk görüşte aşktır. Fakat Afrika’ya Jane ile beraber seyahat eden William Clayton açgözlü gerçek düşüncelerini ortaya çıkarınca işler tehlikeli bir hal almaya başlar. Şimdi hiçbir başka erkeğe benzemeyen Tarzan ormanda edindiği tüm içgüdüleri ve yeteneğini evini ve sevdiği kadını korumak için kullanmak zorundadır.
SİNOPSİS
Olağandışı bir güzellik içinde gökyüzünde bir meteor taşı süzülmektedir. Atmosfere girer ve Afrika ormanlarına düşer. Bir hamlede tüm canlıları yok eder.
Bu felaketten 70 milyon yıl sonra macera sever yatırımcı John Greystoke Afrika’nın derin ormanlarında ailesi ile birlikte kamp yapmaya karar verir. Efsanevi meteor taşını bulmak için kararlıdır. Bu dünya dışı kayanın özel güçler barındırdığına inanmaktadır. Okumaya devam et “Tarzan”