Genç Titanlar Filmi – Teen Titans Go! To the Movies

Genç Titanlar

Genç Titanlar sinemaya adım attılar mı tam atarlar! “Genç Titanlar Filmi” benmerkezci, son derece alaycı Süper Kahramanlarımızın ilk sinema fantezisini konu alıyor. “Genç Titanlar Filmi / Teen Titans GO! to the Movies” çocuk izleyicilere uygun, süper kahraman türüne şakayla yaklaşan ve müzikle tamamlanan bir yapım.
Titanlara öyle gelmektedir ki tüm süper kahramanlar kendi filmlerinde başrol oynamaktadırlar —daha doğrusu, Genç Titanlar haricinde tüm süper kahramanlar! Fakat grubun doğal lideri Robin bu durumu düzeltmeye ve yardımcı oyuncu yerine yıldız olarak görülmeye kararlıdır. Ah şu en popüler Hollywood sinema yönetmeninin dikkatini bir çekebilseler! Genç Titanlar, birkaç zıpır fikir ve yüreklerinde bir şarkıyla, hayallerini gerçekleştirmeye kararlı bir şekilde Tinsel Town’a giderler. Fakat grup ciddi bir Süper-Kötü ve onun manyakça dünyayı ele geçirme planı tarafından radikal ölçüde yanlış yönlendirilince, işler fena sarpa sarar. Genç Titanlar dostluklarının ve savaş ruhlarının bozulmaya başladığını görürler; bu da Genç Titanların kaderini bile riske sokar!
DC Entertainment ve Cartoon Network’ün televizyondaki “Teen Titans GO!” adlı animasyon dizisinin bu ilk sinema uyarlaması Türkiye’de 3 Ağustos’ta, Türkçe dublajlı olarak vizyona girecek.
Peter Rida Michail ve Aaron Horvath’ın yönettiği filmin senaryosunu Michael Jelenic ve Horvath, DC karakterlerine dayanarak yazdılar. Horvath, Jelenic, Peggy Regan, Michail ve Will Arnett filmin yapımcılığını, Sam Register ise yönetici yapımcılığını gerçekleştirdi. “Genç Titanlar Filmi”nin müziği Jared Faber’ın imzasını taşıyor. Superman karakterinin yaratıcıları ise, Jerry Siegel ve Joe Shuster’dır.
Warner Bros. Animation “Genç Titanlar Filmi / Teen Titans GO! To the Movies”i sunar. Filmin dünya çapındaki dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures gerçekleştirecek.
www.genctitanlarfilmi.com

GENÇ TİTANLAR FİLMİ
TÜRKÇE SESLENDİRME EKİBİ

Seslendirme Yönetmeni: SEVAL TUFAN
Ses Teknisyeni: İSA YÜCEL
Seslendirme Yönetmen Yrd.: YAĞMUR GURUR
Çevirmen: ECE BOZÇALI

ROBIN FATİH ÖZKUL
STARFIRE DAMLA BABACAN
CYBORG ALİ ERDİNÇ
RAVEN SEMA KAHRİMAN
SLADE UĞUR TAŞDEMİR
JADE WILSON CANAN ÇİFTEL
VOICE OVER / DIŞ SES FATİH ÖZACUN
SUPERMAN BOĞAÇHAN SÖZMEN
WONDER WOMAN NURHAN YILMA
GREEN LANTERN ALİ SEYİTOĞLU
KYLE ”ACE” MORGAN BARIŞ ÖZGENÇ
BALLOON MAN SİNAN DİVRİK
ATOM DENİZ SALMAN
BATMAN TUĞBEY İSTANBULLUOĞLU