Gerçeğin Peşinde – Angel Of Mine

EJDERHA DÖVMELİ KIZ filmiyle çıkış yapan ve büyük bütçeli aksiyon filmlerinin aranan ismi haline gelen Noomi Rapace, bu sefer gerilim dolu GERÇEĞİN PEŞİNDE (ANGEL OF MINE) ile muhteşem bir oyunculuk sergiliyor. Son dakikasına kadar izleyiciyi nefes nefese bırakan bu filmde ünlü oyuncuya Chuck ve Dexter dizilerinin yıldızı Yvonne Strahovski (THE HANDMAID’S TALE) ve Luke Evans (DRACULA UNTOLD) eşlik ediyor.

Konu: Kocası Mike’la (Luke Evans) boşanma sürecinde olan Lizzie’nin (Noomi Rapace) tüm hayatı işi ve 11 yaşındaki oğlu Thomas’tır. Bir gün tesadüfen gördüğü 7 yaşındaki Lola, onu geçmişe götürür. Yıllar önce doğum yaptığı hastanede çıkan yangın yüzünden kızını kaybeden Lizzie, hala olayın etkisinden çıkamamıştır. Lola’yı görür görmez, onun yangında öldüğü söylenen kızı olabileceğini düşünür.

Bu takıntısı hızla büyür, Lola ve annesi Claire (Yvonne Strahovski) ile yakınlaşmak için Lizzie herkesin hayatını tehlikeye atan bir oyuna başlar. Lizzie’ye kimse inanmasa da, giderek büyüyen bu takıntıyla Lizzie ne kadar ileri gidecektir? Lola gerçekten onun kızı olabilir mi?

Orijinal Adı: ANGEL OF MINE
Yönetmen: Kim Farrant
Oyuncular: Noomi Rapace, Yvonne Strahovski, Luke Evans
Senaryo: Luke Davies, David Regal
Yapım: Avustralya, ABD
Yapım Yılı: 2019
Dil: İnglizce
Tür: Dram, Gerilim,
Süre: 98 dakika
Vizyon Tarihi: 11 Ekim 2019
Şirket: FİLMARTI Film
Dağıtım: CGV Mars Dağıtım