Ghostbusters: Hayalet Avcıları – Ghostbusters

GHOSTBUSTERS: Hayalet Avcıları “Ghostbusters”

29 Temmuz’da 3D ve IMAX 3D Seçenekleriyle Sinemalarda.

Yapım Bilgileri: “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları” uzun süreden beri beklenen dönüşünü çok komik yeni karakterlerle desteklenmiş olarak yapıyor. Dünyada fırtınalar koparan ve çok sevilen ilk filmden otuz yıl sonra, yönetmen Paul bu doğaüstü komediye kendi yenilikçi bakış açısını getirirken, kendisine günümüzün en komik oyuncularından bazıları eşlik ediyor: Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones ve Chris Hemsworth. Bu yaz, dünyayı kurtarmak için buradalar!

Columbia Pictures; Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Ivan Reitman yapımı olan “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nı sunar. Başrollerini Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, Charles Dance, Michael Kenneth Williams ve Chris Hemsworth’ün paylaştığı filmi Paul Feig yönetti. Filmin yapımcılığını Ivan Reitman ve Amy Pascal; yönetici yapımcılığını ise Paul Feig, Jessie Henderson, Dan Aykroyd, Tom Pollock, Joe Medjuck, Ali Bell ve Michele Imperato Stabile üstlendi. Filmi Katie Dippold ve Paul Feig, 1984 yapımı “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”na dayanarak yazdılar. Söz konusu Ivan Reitman filmini Dan Aykroyd ve Harold Ramis kaleme almışlardı. Filmin görüntü yönetimi ASC’den Robert Yeoman’ın, yapım tasarımı Jefferson Sage’in, kostüm tasarımı Jeffrey Kurland’ın, kurgusu ise ACE’den Brent White ile Melissa Bretherton’ın imzasını taşıyor. Filmin görsel efektler amirliğini Peter G. Travers, özel görsel efektlerini ise Sony Pictures Imageworks gerçekleştirdi. “GHOSTBUSTERS:Hayalet Avcıları”nın müziği Theodore Shapiro’ya ait. Filmin müzik amirliğini ise Erica Weis üstlendi.

Komedi/Aksiyon

Ghostbusters: Hayalet Avcıları uzun süredir beklenen dönüşünü yepyeni ve de çok eğlenceli yeni karakterleriyle yapıyor.Otuz yıl önce, serinin tüm dünyada fırtınalar estiren ilk bölümlerinden sonra, yönetmen Paul Feig, bu gerçeküstü komediye taze bir tarz getiriyor. Yönetmenle birlikte başrolde günümüzün en komik oyuncuları; Melissa McCarthy, Kristen Wiig, Kate McKinnon, Leslie Jones, ve Chris Hemsworth çalışıyorlar. Bu yaz, dünyayı kurtaracaklar!

Yönetmen: Paul Feig
Yazarlar: Katie Dippold & Paul Feig
1984 yapımı “Ghostbusters” filminden uyarlanmıştır. 1984 yapımı “Ghostbusters”ı Dan Aykroyd ve Harold Ramis yazmış,
Ivan Reitman yönetmişti.
Yapımcılar: Ivan Reitman
Amy Pascal
Yönetici yapımcılar: Michele Imperato Stabile
Paul Feig
Jessie Henderson
Dan Aykroyd
Tom Pollock
Joe Medjuck
Ali Bell

Oyuncular:                    Melissa McCarthy
Kristen Wiig
Kate McKinnon
Leslie Jones

Ghostbusters: Hayalet Avcıları – Ghostbusters

Bir cevap yazın