Hayali Arkadaşlar – Imaginary Friend

HAYALİ ARKADAŞLAR

Hayali arkadaşlar sadece bu sevimli yaratıklar değil, aslında umutlarımız, hayallerimiz, hırslarımız için zaman kapsülleridir.

Yazan ve yönetilen John Krasinski’den Hayali Arkadaşlar, unutulmuş HARK’ları çocukları yeniden buluşturmak için büyülü bir maceraya atılırken, herkesin hayali arkadaşlarını ve bu süper güçlerle neler yaptığını görebildiğini keşfeden bir teknolojik hikaye konu yer alıyor. Hayali Arkadaşlar, Ryan Reynolds, John Krasinski, Cailey Fleming, Fiona Shaw ve Phoebe Waller-Bridge, Louis Gossett Jr. ve Steve Carell’in sesleri, bir çocuğun hayal gücünün inanılmaz gücünü yansıtan harika karakterler olarak yer alıyor.

Senaristliğini ve yönetmenliğini John Krasinski’nin üstlendiği Hayali Arkadaşlar (Imaginary Friends), fantastik bir aile filmi olarak sinemaseverlerle buluşuyor. Film, insanların hayali arkadaşlarını ve bu süper güçlerin neler yaptığını görebildiğini keşfeden bir kızın hikayesini konu ediniyor. Genç bir kız olan Bea, bir gün herkesin hayali arkadaşlarını görebildiğini keşfeder. Bu süper gücü ile Bea, büyürken herkesin geride bıraktığı, unutulmuş hayali arkadaşlarıyla yeniden bir araya getirmek için büyülü bir maceraya atılır.

HAYALİ ARKADAŞLAR 17 MAYIS’TA SİNEMALARDA!

HAYALİ ARKADAŞLAR 17 MAYIS’TA SİNEMALARDA!
#HayaliArkadaşlarFilmi

Yazan ve Yöneten: John Krasinski
Oyuncular: Ryan Reynolds, John Krasinski, Cailey Fleming, Fiona Shaw, Phoebe Waller-Bridge, Louis Gossett Jr., Alan Kim, Liza Colón-Zayas ve Steve Carell
Yapımcılar: Allyson Seeger, Andrew Form, Ryan Reynolds ve John Krasinski
İdari Yapımcılar : John J. Kelly ve George Dewey
Tür: Aile
Süre: 1 sa 41 dk
Vizyon Taihi: 17 Mayıs 2024
UIP Türkiye

Hayali Arkadaşlar Fragman:

Kamera Arkası: