Hellboy, 11 Nisan’da Beyazperdede

Hellboy 11 Yıl Sonra 11 Nisan’da Geri Dönüyor

Cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy, 11 yıl sonra 11 Nisan’da beyazperdeye geri dönüyor.

Cehennemden gelen ünlü çizgi roman karakteri Hellboy, 11 yıl sonra CGV Mars Dağıtım dağıtımıyla beyazperdeye geri dönüyor. 2008 yılındaki son filmi Hellboy Golden Army’nin ardından Hellboy’un beyazperdedeki yeni macerası 11 Nisan’da fantastik film tutkunlarıyla buluşuyor.

Başrolünde Stranger Things dizisinden tanıdığımız David Harbour’ın yer aldığı filmde, Hellboy, intikam ateşiyle yanıp tutuşan ve insanlığa savaş açan bir büyücüye karşı mücadele ediyor. Her saniyesi heyecan ve aksiyon dolu filmde David Harbour’a Ian McShane, Milla Jovovich, Sasha Lane, Daniel Day Kim ve Penelope Mitchell eşlik ediyor. Hellboy’un yönetmen koltuğunda ise The Descent ve Doomsday filmlerinden tanıdığımız Neil Marshall’ın oturuyor.

Hellboy’un aksiyon dolu yeni macerası, Türkiye’de sadece Cinemaximum’da bulunan IMAX salonlarında benzersiz bir sinema deneyimine dönüşüyor. Bugüne dek yaratılmış gerçeğe en yakın üç boyutlu sinema teknolojisini sunan IMAX, özel dijital ses sistemi ile birleşerek seyirciye adeta filmin içindeymiş hissi yaşatarak Hellboy’un macerasına ortak olmanızı sağlıyor.