Herkül: Efsane Başlıyor – Hercules: The Legend Begins

Kellan Lutz Çocukluk Hayali Herkül’ü Canlandırıyor!
Seksi Vampir Şimdi De Mitolojik Kahraman Herkül Olarak Karşımıza Çıkıyor!
Herkül Efsane Başlıyor 3D Olarak 7 Şubat’ta Sinemalarda!

Türkiye haklarının D Productions’ta olduğu, yönetmenliğini Renny Harlin’in gerçekleştirdiği,
başrollerini Kellen Lutz, Liam Mclntyre, Gaia Weiss, Liam Garrigan ve Roxanne McKee’nin
paylaştığı Herkül: Efsane Başlıyor (Hercules The Legend Begins) filmi 3D olarak 7 Şubat Cuma günü vizyona giriyor.

Twilight serisinde canlandırdığı seksi vampir karakteriyle genç kızların yüreklerini hoplatan Kellan Lutz, çocukluk hayalini gerçekleştirdiği son filmi Herkül’de hayranlarının karşısına bu kez mitolojik kahraman olarak çakacak. Türkiye’de büyük merakla beklenen film, geçtiğimiz hafta Amerika Box Office’ne 3. sıradan giriş yaptı.

Aksiyon sahneleri, yüksek bütçesi ile izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not alan Herkül: Efsane Başlıyor (Hercules: The Legend Begins) filminin başrol oyuncusu Kellan Lutz, filmin çekimleri sırasında harika vakit vakit geçirdiğini ama özellikle dövüş sahnelerinin çok keyifli olduğunu belirtti. Bu sahneler için sabahlara kadar tekrar yapan oyuncu, film öncesinde sıkı bir diyet programı da uyguladığını da belirtti. Canlandırdığı karakter ile benzer özellikleri olduğunu düşünen Lutz, her ikisinin de adaletsizlik karşısında savaşan ruhlar olduğunu ve her ikisinin de zorluklara karşı korkusuz olduğunun altını çiziyor.

7 Şubat 2014 tarihinde vizyona girecek filmde; Yarı Tanrı Herkül, gerçek kimliğini ve asıl
amacını öğrenince bir seçim yapmak zorunda kalır. Ya gerçek aşkı Girit Prensesi Hebe’yi de alıp kaçacaktır ya da kaderinin gereğini yaşayıp, gerçek bir kahraman olacaktır.

Herkül: Efsane Başlıyor (Hercules: The Legend Begins) 3 D olarak, 7 Şubat 2014’de D Productions farkıyla sinemalarda olacak.

Bir yanıt yazın