Herkül: Özgürlük Savaşçısı – Hercules

HERKÜL:
ÖZGÜRLÜK SAVAŞÇISI

Prodüksiyon Hakkında

“Sen sadece efsane misin yoksa efsanenin ardındaki gerçek misin?

Bu yazın aksiyon macera gerilim filmi Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nda tüm zamanların en şiddetli efsanesi, ayaktakımı bir guruptan oluşan savaşçıları yöneten gerçek bir insanın göreviyle buluşuyor. Film, ünlü aslan yürekli cesaret sembolünü: devasa görüntüsü ardında çarpan kahramanın kalbini bulmasını daha önce hiç görülmemiş bir biçimde ortaya çıkarıyor. Antik Yunan’ın tüm görevleri içinde en korkutucuları olan ünlü “12 Görev” de dâhil olmak üzere efsanevi maceralarıyla tanınan olan ama geçmişi aklından çıkmayan Herkül, gezgin bir paralı asker olmuştur. Bir grup sadık takipçisiyle birlikte efsanesinden para kazanmaktadır. Ama şimdi Trakya topraklarındaki kanlı iç savaşa son vermek için cesur bir sefere girişirken kendi inanılma sınırlarına itilecektir. Brett Ratner’in tüm zamanların en efsanevi aksiyon kahramanlarından birinin yeni filminde akıl almaz kötü karakterler efsanevi güçlerini, adalete susamış bir dünya ise insanlığını test edecektir.
Paramount Pictures ve Metro-Goldwyn-Mayer Pictures sunar “Herkül: Özgürlük Savaşçısı”  Radical Comics’den Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nın yapımcısı Steve Moore, senaryo yazarları Ryan J. Condal ve Evan Spiliotopoulos, yönetmeni Brett Ratner’dır. Filmde ayrıca Altın Küre ödüllü Ian McShane (“Deadwood,” “Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides”), Rufus Sewell (“Legend of Zorro”), Aksel Hennie (“Headhunters”), Ingrid Bolsø Berdal (“Hansel & Gretel: Witch Hunters”), Reece Ritchie (“Prince of Persia: The Sands Of Time”), Tobias Santelmann (“Kon-Tiki”), Joseph Fiennes (“American Horror Story”), Peter Mullan (“War Horse,” “Top of the Lake”), Oscar adayı John Hurt (“Harry Potter And The Deathly Hallows”), Altın Küre adayı Rebecca Ferguson (“The White Queen”), Isaac Andrews (“Blackwood”) ve Irina Shayk rol almaktadır.
Herkül: Özgürlük Savaşçısı’nın yapımcıları Beau Flynn, Barry Levine ve Ratner’ın Sorumlu Yapımcılar; Ross Fanger, Jesse Berger Peter Berg ve Sarah Aubrey.  Kamera arkası ekipte Oscar adayı görüntü yönetmeni Dante Spinotti (“The Insider,” “LA Confidential”), yapım tasarımcı Jean-Vincent Puzos (“10,000 B.C.”), kurgu Mark Helfrich (“X-Men: The Last Stand”) ve Julia Wong, kostüm tasarımcı Jany Temime (“Skyfall”)’dır. Müzik Fernando Velázquez’e, görsel efektler süpervizörü John Bruno (“Avatar”), ikinci birim yönetmeni Alexander Witt (“Skyfall”)  ve akrobasi koordinatörü  Greg Powell’dır (“Fast & Furious 6,” “Harry Potter” serisi).

Bir yanıt yazın