Issız Adam

Yönetmenliğini Çağan Irmağ’ın Yaptığı Cemal Hünal, Melis Birkan, Yıldız Kültür, Şerif Bozkurt’un oynadığı Issız Adam, 07 Kasım 2008’de Cine Film dağıtımıyla Most Production tarafından vizyona çıkarılıyor.
Konusu: ALPER 30’lu yaslarda, gurme sayılacak düzeyde yemek kültürü olan kendi restoranının sahibi iyi bir aşçıdır. Lüks yaşamayı seven, işinde başarılı ama özel yaşantısını her gün farklı kadınlarla birlikte olarak düzene koyamamış, hayatını; yaptığı yemekler, günübirlik ilişkiler, paralı kadınlar üçgeninde yaşayan birisi iken… Hayatının akışı, bir gün Beyoğlu’nun arka sokaklarında, aradığı eski plak için bir kitapçıya girmesiyle değişir.

ADA 20’li yaşlarının sonlarında, güzel, çocuk kostümleri tasarlayıp diken, Alper’in modern yaşamının aksine çok mütevazı, hayatta fazla inişleri çıkışları olmayan genç bir kadındır. Bir gün eski bir kitabi bulabilmek için Beyoğlu’nda dolaşırken Alper ile ayni kitapçıya girer. Çapkın bir adam olan Alper, Ada’nın güzelliğinden etkilenir ve Ada’yı takip etmeye başlar. Ada’nın aradığı kitabi bulmuştur. Ada’nın işyerine kadar devam eden takip, Alper’in tanışma bahanesiyle aldığı kitabı Ada’ya vermesiyle son bulur.

Ada ve Alper ‘in yaşamlarında ilk defa karşılaştıkları tutkulu aşkın ilk sinyalleri bu kitapla başlar. Alper kopamadığı özgür hayatinin içersinde Ada’ya yer açmaya çalıştıkça, yaşamının daraldığını fark eder. Aşkı ve özgürlüğü arasında kalan Alper’in sessiz çığlıklarını duyamayan Ada, kendini aşkın rüzgârına kaptırmıştır bir kere…

Ve yaşam bir kere daha aşk oyununun perdelerini Ada ve Alper için açacaktır…

ISSIZ ADAM, modern hayatın yalnızlaştırdığı insanları anlatan, yemekler, anneler, eski şarkılar ve aşk üzerine bir film.

Gösterim Tarihi: 07 Kasım 2008
Dağıtım: Most Production
Yapım: Most Production
Yönetmen: Çağan Irmak
Senaryo: Çağan Irmak
Müzik: Aria
Görüntü Yönetmeni: Gökhan Tiryaki
Uygulayıcı Yapımcı: Esi Gülce
Oyuncular:
Cemal Hünal
Melis Birkan
Yıldız Kültür
Şerif Bozkurt
Gözde Kansu
Aslı Aybars
Goncagül Sunar
Web Sitesi: http://www.issizadam.com
Fragman: http://www.facebook.com/reqs.php#/video/video.php?v=28322318217&oid=38202905968

Bir yanıt yazın