İyi Günde Kötü Günde – Love Wedding Marriage

LOVE, WEDDING, MARRIAGE – İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE

SİNOPSİS
Evlilik danışmanı olan Ava’nın hayatı, hiç beklemediği bir anda anne ve babasının boşanma haberini alarak altüst olur. Kendi düğünün üzerinden çok az bir vakit geçmişken, henüz “cicim ayları”ndayken ve anne-babasının evliliklerinin 30. yılı şerefine bir davet vermek üzereyken yaşanan bu gelişme tüm planları mahvedecektir. Fakat Ava engel tanımayacaktır. Ne yapıp edip bu evliliği kurtaracaktır. Ava’nın çabaları başarıya ulaşmasını sağlayacak mıdır, yoksa hem kariyeri hem de kendi evliliği tehlike altında mı kalacaktır?..
YÖNETMEN HAKKINDA
DERMOT MULRONEY

Dermot Mulroney pek çok dramda rol almış olmasına rağmen, büyük olasılıkla en çok Romantik Komedi yıldızı olarak tanınıyor. Diane Keaton, Sarah Jessica Parker, Luke Wilson ve Rachel McAdams ile The Family Stone; Debra Messing ve Amy Adams ile The Wedding Date; Julia Roberts ve Cameron Diaz ile My Best Friend Is Wedding bunlardan en tanınmış olanları…
Yakın zamanda Baltasar Kormakur’un yönetmenliğini yaptığı INHALE’de Diane Kruger ile kamera karşısına geçen Mulroney, bu kez LOVE, WEDDING, MARRIAGE’de yönetmen koltuğunda…

CHYDZIK MEDIA GROUP sunar bir MICHELLE CHYDZIK SOWA yapımı
bir VOODOO PICTURES yapımı SCION FILMS ve 120dB FILMS ortaklığıyla
MANDY MOORE KELLAN LUTZ “LOVE WEDDING MARRIAGE” JAMES BROLIN JANE SEYMOUR JESSICA SZHOR MICHAEL WESTON MARTA ZMUDA TRZEBIATOWSKA RICHARD REID ve CHRISTOPHER LLOYD kast NANCY NAYOR, CSA yürütücü yapımcı JOEL HATCH müzik süpervizörü ANDY ROSS müzik BLAKE NEELY kostüm tasarımı ANTOINETTE MESSAM kurgu HEATHER PERSONS yapım tasarımı CARLOS MENENDEZ.
Görüntü yönetmeni OTTAR GUDNASON ortak yapımcı JENNY CADENA
uygulayıcı yapımcı MICHAEL ARATA JERRY DAIGLE NATALIA CHYDZIK JEFF ABBERLEY JULIA BLACKMAN STEPHEN HAYS PETER GRAHAM NATHALIE MARCIANO STEFAN JACOBS GARY RASKIN DANIEL MARCH yapımcı MICHELLE CHYDZIK SOWA senaryo CAPRICE CRANE ve ANOUSKA CHYDZIK BRYSON yönetmen DERMOT MULRONEY

OYUNCULAR HAKKINDA
MANDY MOORE

Kariyerine genç yaşta şarkıcı olarak başlayan Mandy Moore’un oyunculuk alanında da şansı yaver gitti ve Hollywood’un tanınmış isimleriyle kamera karşısına geçme fırsatı buldu. The Princess Diaries’de Julie Andrews ve Anne Hathaway ile birlikte rol alan genç yıldız, Nicolas Sparks’ın kitabından uyarlanan A Walk To Remember ile MTV ödüllerinde “En İyi Çıkış Yapan Performans” ve Genç Hollywood Ödülleri’nde “Geleceğin Kadın Süper Starı” ödülünü aldı. Kariyerine kendini daha fazla ön plana çıkaracak projelerde boy göstererek devam eden Mandy Moore, 2004 yılında Mary-Louise Parker ve Macaulay Culkin ile Saved!’de; Diane Keaton ile Because I Said So’da ve Robin Williams ve John Krasinski ile License to Wed’de rol aldı. 2010 yılında Swinging With The Finkels projesinde Melissa George ile rol paylaşan genç yıldız, Disney’in yeni animasyonu Tangled’da Rapunzel’i seslendirdi.
KELLAN LUTZ
Twilight serisinde Edward Cullen’in vampir kardeşi Emmett rolüyle üne kavuşan Kellan Lutz, Hollywood’un en hızlı çıkış yapan oyuncusu… Sinema perdesinden önce Abercrombie & Fitch’in modelliğini yapan genç yıldız, pek çok TV dizisinde de rol aldı: Model Citizens, The Comeback ve 90210. Ayrıca Stick It (2006), Accepted (2006) ve Prom Night (2008) rol aldığı diğer film projeleridir. Gişe hasılatı açısından göze çarpan projesiyse A Nightmare on Elm Street oldu. 2011 yılında Kellan Lutz’u merakla beklenen fantastik drama Immortals’ta Poseidon karakteriyle Mickey Rourke ve John Hurt’le karşılıklı olarak ve aksiyon-gerilim türündeki Deathgames projesinde Samuel L. Jackson ile birlikte göreceğiz.
JAMES BROLIN
Televizyon ve sinema dünyasında neredeyse 40 yıllık bir geçmişe sahip olan James Brolin, ününe Robert Young’un genç ve yetenekli asistanı Doktor Steven Kiley’i canlandırdığı Marcus Welby ile kavuştu. Bu rolüyle Emmy Ödülleri’nde ve Altın Küreler’de “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” dalında ödüle layık görüldü. Ardından Rod Steiger ve Margot Kidder ile birlikte kült klasikler arasında yer alan The Amityville Horror’da ve ABC’de yayınlanan Aaron Spelling’in başarılı prime-time televizyon serisi Hotel’de başrol alarak yoluna devam etti.
James Brolin’in yakın dönem projelerine bakacak olursak Steven Soderberg’in 4 Oscar ödüllü filmi Traffic’inde Ralph Landry karakteriyle Benicio Del Toro ve Michael Douglas ile; Steven Spielberg’ün Catch Me If You Can’inde Leonardo Di Caprio ile; Joel Hopkins’in yönettiği Last Chance Harvey’de Emma Thompson ve Dustin Hoffman ile karşımıza çıkmaktadır.
JANE SEYMOUR
Jane Seymour’ın en dikkat çeken uluslararası projesi kuşkusuz 1973 yapımı Live And Let Die’daki Bond kızı rolüdür. Ardından pek çok TV dizisinde rol alarak ününe ün kattı: East of Eden (1981), War and Remembrance (1989) ve Onassis (1988). Onassis’teki performansı ile Emmy ödülüne layık görülen Jane Seymour bundan 4 yıl sonra, Dr. Quinn, Medicine Woman (1993 – 1998) dizisiyle kariyerindeki en başarılı performansı sergiledi. Bunların yanı sıra CBS’nin başarılı sitcom’u How I Met Your Mother’da, Fox’u hukuk-dram projesi Justice’te, Warner Bros’un uzun soluklu dizisi Smallville’de konuk oyuncu olarak yer aldı. Jane Seymour beyazperdeye dönüşü 2005 yılında Owen Wilson, Rachel McAdams ve Christopher Walken ile birlikte rol aldığı Wedding Crashers projesiyle oldu.
Türkiye vizyon tarihi: 22 Temmuz 2011

Resimler:

Bir yanıt yazın