Kaçış – Abduction

Kaçış (Abduction)

Lionsgate film şirketinden çıkan, yönetmenliğini John Singleton’ın yaptığı aksiyon-gerilim türündeki KAÇIŞ “ABDUCTION” filminde Taylor Lautner, kendini birdenbire ölümcül bir casusluk olayının tam ortasında bulan genç bir adamı canlandırıyor.

ÖZET
: Nathan Harper (Taylor Lautner) oldum olası başka birinin hayatını yaşadığını hissetmiştir. Günelerden bir gün, kendi küçüklük resmini, kayıp kişilerin resimlerinin yayınlandığı bir internet sitesinde görünce, Nathan’ın kabusu gerçek olur: Anne baba diye bildiği insanların gerçek ailesi olmadığını ve yaşamının da akla hayale sığmayacak kadar gizemli ve tehlikeli bir gerçeğin üstünü örtmek için özene bezene uydurulmuş bir yalan olduğunu anlar.

Nathan, gerçek kimliğini yavaş yavaş bulmaya başlarken, profesyonel katillerin hedefi haline gelir ve hayatta güvenebileceği tek kişi olan komşusu Karen (Lily Collins) ile kaçmak zorunda kalır. Nathan ve Karen, bir orduya yetecek sayıda suikastçı ve federal ajandan kaçarken kaybedecek tek bir saniyeleri bile yoktur. Ancak, Nathan, tam da peşindeki adamların eline düşmek üzereyken, hayatta kalmanın ve izini kaybettirmiş olan biyolojik babasının gizemini çözmenin tek yolunun, kaçmayı bırakıp kontrolü tekrar kendi eline alması olduğunu fark eder.

ABDUCTION filminde Taylor Lautner, Lily Collins, Alfred Molina, Jason Isaacs, Maria Bello, Denzel Whitaker, Michael Nyqvist ve Sigourney Weaver rol alıyor. Filmin yönetmeni John Singleton ve yazarı Shawn Christensen. Lionsgate, Mango Farms film şirketiyle birlikte bir Lionsgate yapımı olan bir Gotham Entertainment / Vertigo Entertainment / Quick Six Entertainment yapımını sunar.

Vizyon Tarihi: 30 Aralık 2011
Dağıtım: UIP Filmcilik
Süre: 106 Dakika
Tür: Aksiyon
http://abductionthefilm.com/

OYUNCULAR        ROL DAĞILIMI

Taylor Lautner        Nathan
Lily Collins        Karen
Alfred Molina        Burton
Jason Isaacs        Kevin
Maria Bello        Mara
VE
Sigourney Weaver         Dr. Bennett
Denzel Whitaker        Gilly
Michael Nyqvist        Kozlow

FİLM EKİBİ

Yönetmen: John Singleton
Senarist:
Shawn Christensen
Yapımcılar: Doug Davison
Ellen Goldsmith-Vein
Lee Stollman
Roy Lee
Dan Lautner
Pat Crowley
Uygulayıcı Yapımcılar: Jeremy Bell
Gabriel Mason
Anthony Katagas
Allison Shearmur
Wolfgang Hammer
Görüntü Yönetmeni: Peter Menzies Jr., A.C.S.
Sanat Yönetmeni: Keith Brian Burns
Kurgu: Bruce Cannon, A.C.E.
Kostüm Tasarımcısı: Ruth Carter
Müzik Şefi:
Tracy McKnight
Müzik: Edward Shearmur
Oyuncu Seçimi: Joseph Middleton, C.S.A.

Bir yanıt yazın