Kadri’nin Götürdüğü Yere Git

Kadri ve Cem birbirinden vazgeçemeyen iki yakın dosttur. Cem yaşadığı ve hayal kırıklığıyla sonuçlanan büyük aşkından bunalıma girmiş ve onu hayata döndürmek yine Kadri’ye düşmüştür. Cem’in kadim dostu, başına her belayı açan, alışveriş merkezlerinde palyaçoluk yapan Kadri, onu içine düştüğü bu bunalımdan kurtarmayı kendine bir borç bilir ve arkadaşını aldığı gibi, kendine gelmesi için ayarladığı Antalya’nın en güzel oteli Dionysos Oteli’ne götürür.
Kadri, arkadaşının bu zamanında ona her şekilde destek olmayı sürdürmeye çalışırken, Cem’in eski sevgilisi Betül de, yeni edindiği sevgilisi Hakan ile aynı tatil köyüne gelirler. Bir dizi sürprizlerle karşılaşan Kadri ve Cem, kendilerini hiç tahmin etmedikleri birbirinden komik olayların içinde bulur.
Yüreğinin götürdüğü yerde, karanlıklar içinde kalan Cem, Kadri’nin götürdüğü yerde mutluluğu bulabilecek midir?

YAPIMCI: CEM ÖZER-DERYA KARAKÖSE
YAPIM ŞİRKETİ: USTA (Uluslararası Sinema Televizyon Atölyesi)
SENARYO: UĞUR ULUDAĞ
YÖNETMEN: ONUR TAN
GÖRÜNTÜ YÖN. : RİKO
KOPYA SAYISI:  150
DAĞITIM ŞİR.  : MEDYAVİZYON
TÜRÜ: KOMEDİ
VİZYON TARİHİ: 16 OCAK 2009
OYUNCULAR: (KADRİ) ŞAFAK SEZER, (CEM) ALP KIRŞAN, (GÜNEŞ) A. MÜMTAZ TAYLAN, (UMUT) ESİN CİVANGİL, (BETÜL) EYLEM ŞENKAL, (HAKAN) KORAY ŞAHİNBAŞ, (BABÜR) MERT KIRLAK, (BEYZA) EBRU ÖZENDEN, (SABİT) BARIŞ ATAŞ, (DENİZ) NESRİN AKDAĞ, (AYSUN) SEVGİ BERNA BİBER, (ŞERİ) GÜLDEN AVŞAROĞLU, (MENEJER) NURSELİ TIRIŞKAN,
KONUK OYUNCULAR: (TEYZE) NİLGÜN BELGÜN, (ARÇİL NAZ) CEM ÖZER, (ŞOTA SU) UĞUR ULUDAĞ,

Bir yanıt yazın