Kanlı Girdap – The Ghosts of Garip

KANLI GİRDAP
(The Ghosts of Garip)

‘KANLI GİRDAP’ İLE YAZ SICAĞINDA SERİN BİR FİLM MOLASI!

Fragmanı ve afişi geçtiğimiz günlerde yayınlanan, FBR Prodüksiyon yapımı ‘Kanlı Girdap’ sıcak yaz günlerinde soğuk duş etkisi yaratacak hikâyesiyle serinlik getirecek! Çok uluslu kadrosuyla dikkat çeken film, sinemaseverler ile buluşmak için geri sayıma başladı!

GARİPÇE KÖYÜ’NDE KAZIKLI VOYVODA DEHŞETİ!

İlk kez bir korku filmi için kamera karşısına geçen Selma Ergeç ‘Nina’ isimli üniversite araştırma görevlisini canlandırıyor. Nina (Selma Ergeç), mezarı bulunamayan Kazıklı Voyvoda (Vlad Tepes) hakkında araştırma yapan eski sevgilisi Amerikalı ünlü belgeselci John Gillespie’yi (Gianni Capaldi) bir ipucu bulduğunu söyleyerek İstanbul’a çağırıyor. Ömrünü tarihe adamış akademisyen Ali Aksu’nun (Selim Bayraktar) da yol gösterici olarak dahil olduğu dehşet verici hikaye izleyenleri koltuklarına kilitleyecek!

Türk, Amerikalı, İskoç ve Meksikalı oyuncuların yer aldığı filmin senaristliğini Loris Curci ve Barry Keating üstlenirken, yönetmen koltuğunda ise Patricio Valladares oturuyor. ‘Kanlı Girdap’, ‘Yaşamak için ışıkta kal’ sloganıyla 22 Temmuz’da sinemaseverler ile buluşacak!

Gösterim Tarihi: 22 Temmuz 2016
Dağıtım: Mars Dağıtım, Yapım: FBR Prodüksiyon,
Yapım Amiri: Coneyt Apaydın, Kostüm: Kübra Turfan, Sinem Bilsel, Makyaj Saç: Neriman Eroz, Sanat Yönetmeni: Dilan Gümüş, Post Prodüksiyon: Fono Film, Fightree Studios, Kurgu: Luis Calvo, Antoni Sole, Yardımcı Yönetmen: Cem Toluay, Ses: Cihan Alıngan, Görüntü Yönetmeni: Pau Mirabet, Müzik: Luc Suarez, Javier Bayon, Senaryo: Loris Curci, Barry Keating, Yapımcılar: Loris Curci, Barış Abacıgil, Fikret Soğancı, Yönetmen: Patricio Valladares
Oyuncular: Selma Ergeç, Selim Bayraktar, Gianni Capaldi, Natalie Burn, Guillermo Ivan, Larry Wade Carrell

‘Kanlı Girdap’ Fragman:

Bir cevap yazın