Kırmızı – Turning Red

DISNEY VE PIXAR’DAN KIRMIZI FİLMİ
(Billie Eilish, Finneas O’Connel, Rosalie Chiang, Domee Chi)

Disney ve Pixar’dan “Kırmızı” filmi, annesinin sorumluluk sahibi minik kızı olmak ile ergenliğin karmaşası arasına kalan, kendine güvenen, 13 yaşındaki Mei Lee’yi bizlere tanıtıyor. Ergenliğin kapılarını aralayan filmde karakterleri bir arada tutan ve herkesin hayran olduğu bir de erkek müzik grubu var: Four-Town!

Billie Eilish ve Finneas O’Connel bu grubun şarkılarını hazırlayan isimler. Billie bu süreci şu sözlerle dile getiriyor: “Şarkıları yazmak bu zamana kadar yazdığımız şarkılar arasında en çok eğlendiklerimiz oldu.”

SİNOPSİS: Disney ve Pixar’dan “Kırmızı” filmi, annesinin sorumluluk sahibi minik kızı olmak ile ergenliğin karmaşası arasına kalan, kendine güvenen, 13 yaşındaki Mei Lee’yi bizlere tanıtıyor. Mei’nin baskıcı sayılabilecek kadar koruyucu annesi Ming, kızından asla uzaklaşmak istemez ki bu durum bir ergen için çok talihsizdir. İlgi alanlarındaki, ilişkilerindeki ve vücudundaki değişiklikler yetmezmiş gibi bir de ne zaman heyecanlansa (ki bu neredeyse HER ZAMAN olur) “puf” diye dev bir kırmızı pandaya dönüşür!

Vizyon Tarihi: 11 Mart 2022