Küçük Beyaz Yalanlar 2 – Little White Lies 2

Her şeyden uzaklaşmak için yazlık evine inzivaya çekilmek isteyen Max, doğum günü sürprizi olarak yıllardır görmediği eski arkadaşlarını karşısında bulunca işler karışır. Max, yanlışlıkla hapsolduğu bu komedi filminde zorlama bir mutluluk için çabalarken; davetsiz misafirlerinin ise başlarına gelmedik kalmayacaktır. Yıllar önce bıraktığı arkadaşlarının çocukları çoğalmış, öncelikler değişmiş, hayatlar farklılaşmıştır. Ancak kahkahaların dozu hala aynıdır. Peki ya artık küçük beyaz yalanları saklayacağınız bir yer yoksa eski dostluklardan geriye ne kalır? Ünlü oyuncu Guillaume Canet’nin senaryosunu yazıp yönettiği, Fransa’nın en büyük sinema yıldızlarını bir araya getiren, Fransa’da seyirci rekorlarının ardından Küçük Beyaz Yalanlar Devam Ediyor.

*13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi içindir. 15 yaş altı izleyici kitlesi aile eşliğinde izleyebilir. Olumsuz örnek unsurları içerir.

Yönetmen: Guillaume Canet
Oyuncular: François Cluzet, Marion Cotillard, Gilles Lellouche, Laurent Lafitte Benoît Magimel, Pascale Arbillot, Clémentine Baert
Senaryo: Guillaume Canet, Rodolphe Lauga
Yapımcı: Alain Attal
Görüntü Yönetmeni: Christophe Offenstein
Kurgu: Hervé de Luze
Müzik: Emmanuel Ferrier
Süre: 135 dk.
Dram: Dram – Komedi
Yapım Yılı: 2019
Ülke: Fransa, Belçika
Dil: Fransızca; Türkçe altyazılı
Vizyon Tarihi: 16 Ağustos 2019
Ülke: Fransa, Belçika
Dağıtım: Başka Sinema Dağıtım
Yapım: Alain Attal
İthalat: Mars Prodüksiyon