Madagaskar Penguenleri – Penguins of Madagascar

Madagaskar Penguenleri

Süper ajanlar doğmaz, yumurtadan çıkarlar. Madagaskar Penguenleri’nde, dünyanın en eğlenceli ve gizemli kuşlarının sırlarını keşfedin. Çavuş, Kovalski, Rico ve Asker yeni bir casusluk örgütü olan ve yakışıklı husky Özel Ajan tarafından yönetilen Kuzey Rüzgarı’na katılmak zorunda. (Özel Ajan’ın adını söylerdik ama, sonra… biliyorsunuz) Birlikte, John Malkovich tarafından seslendirilen kurnaz ve hain Dr. Ahtapot Brine’in dünyayı ele geçirmesini engellemeye çalışacaklar.
Dreamworks Animasyon’un yıldızları Penguenler, Madagascar filminden sonra, kendi komik maceralarına atılmak üzereler. Bu macera onları Antartika’ya, Venedik’e, çöle, Şangay’a, New York’a ve Kentucky’e götürür ve aynı zamanda kötü ahtapot/bilim adamına karşı hiçbir penguenin tecrübe edemediği zaferi ararlar.

TAKIM NASIL KURULDU?
Penguenler’in Madagascar filmindeki unutulmaz özellikleri sayesinde sevilen yardımcı karakterden dönüşüp kendi hikayelerinin kahramanı oldular.”Penguenlerin filmlerdeki sürükleyici tarafı eşsiz ve sağlam karakterleri oldu.” diyor yönetmen Eric Darnell.
“Onlar arkadaşlığı, ahlakı ve birbirlerine duydukları sevgiyi, tüm değerlerin üstünde tutan bir kardeşler takımı” diye ekliyor bir diğer yönetmen Simon J.Smith.
En önemlisi onlar çok komikler. “Proje hakkındaki en heyecanlı unsur, karakterlerin ve hikayenin müthiş mizahı oldu.” diyor yapımcı Mark Swift. “Penguenler çok çekici çünkü çok komikler”
Filmin açılış safhasında, Antartika’nın ıssız buzullarında penguenlerin arasındaki içinden çıkılamaz bağı ve tuhaflığı keşfediyoruz. Onları görür görmez sıradan penguenler olmadığını anlıyoruz. Çavuş, Kowalski, Asker ve Rico farklı yollarında paytak paytak ilerlerken seyirciye “Çok tatlı değiller mi?” dedirtiyor.

Vizyon Tarihi: 28 Kasım 2014 (1s 33dk)
Yönetmen:    Simon J. Smith, Eric Darnell
Oyuncular:    Tom McGrath, Chris Miller, Christopher Knights
Tür: Animasyon , Komedi , Aile
Ülke: ABD

“Madagaskar Penguenleri – Penguins of Madagascar” için bir yanıt

Bir yanıt yazın