Magic Mike XXL

MAGIC MIKE XXL
17 Temmuz’da Sinemalarda.

“Magic Mike XXL” 2012 yılının dünya çapındaki hiti “Magic Mike”ın yıldızları Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello, Kevin Nash, Adam Rodriguez ve Gabriel Iglesias’ı yeniden bir araya getiriyor.
Mike’ın formunun zirvesindeyken striptizcilik hayatını noktalamasından üç yıl sonra başlayan “Magic Mike XXL” diğer Tampa Kralları’nı da havlu atmaya hazır halde bulur. Ama krallarımız bunu kendi yöntemleriyle yapmak istemektedir: Myrtle Beach’te efsanevi baş striptizci Magic Mike’la birlikte spot ışıklarını paylaşacakları son bir destansı performansla akıllara kazınacaklardır.
Son gösterileri için yola çıkan, eski dostlukları tazelemek ve yenilerini edinmeK üzere Jacksonville ve Savannah’da mola veren Mike ve arkadaşları yeni bazı hareketler öğrenirler ve şaşırtıcı bir şekilde geçmişi gerilerinde bırakırlar.

Yepyeni rollerle ilk filmin oyuncu kadrosuna katılan isimler şöyle: Amber Heard (“The Rum Diary”), Donald Glover (“Community”), Stephen ‘tWitch’ Boss (“Step Up Revolution”), Michael Strahan (“Live with Kelly and Michael”), Andie MacDowell (“Footloose”), Elizabeth Banks (“The Hunger Games” filmleri) ve Jada Pinkett Smith (“Gotham”).
“Magic Mike XXL”i Steven Soderbergh’le uzun soluklu işbirliği süresince aralarında “Magic
Mike”ın da bulunduğu birçok filmin yapımcılığını gerçekleştiren Emmy ödüllü Gregory Jacobs (“Behind the Candelabra”) yönetti. Filmin yapımcılığını Nick Wechsler, Gregory Jacobs, Channing Tatum ve Reid Carolin, yönetici yapımcılığını ise ilk filmin yönetmeni Steven Soderbergh gerçekleştirdi. Senaryosunu Reid Carolin’in kaleme aldığı “Magic Mike XXL”in yapım tasarımı Howard Cummings, kostüm tasarımı ise Christopher Peterson’ın imzasını taşıyor.

Bir yanıt yazın